|
|||||||
АвтоАвтоматизацияАрхитектураАстрономияАудитБиологияБухгалтерияВоенное делоГенетикаГеографияГеологияГосударствоДомДругоеЖурналистика и СМИИзобретательствоИностранные языкиИнформатикаИскусствоИсторияКомпьютерыКулинарияКультураЛексикологияЛитератураЛогикаМаркетингМатематикаМашиностроениеМедицинаМенеджментМеталлы и СваркаМеханикаМузыкаНаселениеОбразованиеОхрана безопасности жизниОхрана ТрудаПедагогикаПолитикаПравоПриборостроениеПрограммированиеПроизводствоПромышленностьПсихологияРадиоРегилияСвязьСоциологияСпортСтандартизацияСтроительствоТехнологииТорговляТуризмФизикаФизиологияФилософияФинансыХимияХозяйствоЦеннообразованиеЧерчениеЭкологияЭконометрикаЭкономикаЭлектроникаЮриспунденкция |
Випишіть українські землі, що напередодні 1941 р. були приєднані до складу УРСР, зазначте, коли і внаслідок яких подій це сталосяГаличина (17 вересня 1939 р. на підставі "пакту Молотова-Ріббентропа" радянські війська вступили на територію Галичини, де було встановлено тоталітарний режим, розпочалися масові репресії проти місцевого населення. В таких умовах 26 жовтня 1939 р. т. зв. "Народні Збори Західної України" ухвалили рішення про включення Західної України до складу Радянської України. На землях Галичини було утворено 4 області УРСР - Львівську, Станіславівську (з 1962 р. - Івано-Франківська), Тернопільську та Дрогобицьку (у 1959 р. об'єднана зі Львівською)). Волинь (згідно з рішенням Народних зборів у Львові) Буковина (В результаті таємних домовленостей між СРСР та Німеччиною і ультиматуму СРСР до Румунії румунські власті 28.6.1940 залишили Північну Буковину, яка була окупована радянськими військами. Згдно з рішенням Верховної Ради СРСР від 2.8.1940 було утворено Чернівецьку область у складі Української РСР.)
Випишіть, у хронологічній послідовності, військові операції, що мали місце на території України у 1941р., зазначте точну дату їх проведення. Битва Луцьк-Рівне-Дубно (23 червня 1941) Оборона Одеси (5 липня-16 жовтня 1941) Оборона Києва (7липня-19 серпня 1941) Оборона Севастополя (30 жовтня 1941-4 липня 1942)
Які адміністративні одиниці перебували у німецькій зоні окупації під час Другої світової війни, хто з нацистських діячів їх очолював, які українські території до них входили. Трансністрія, рейхскомісаріат Україна, Варшавське генерал-губернаторство, Закарпаття, Краківське генерал-губернаторство. У німецькій зоні окупації під час Другої світової війни знаходився «рейхскомісаріат Україна», до складу якого входили Подніпров’я і Волинь з центром у м. Рівне. А на посаду рейхскомісара України А. Гітлер призначив Еріха Коха, відомого своєю жорстокістю і нетерпимістю до слов’ян. Випишіть, у хронологічній послідовності, військові операції, що мали місце на території України у 1942 р., зазначте їх точну дату, вкажіть, як вони позначилися на становищі на фронті. 30.10.1941 – 4.07.1942рр. – оборона Севастополя (Однако значение его обороны трудно переоценить. Это была не просто упорная оборона одного города, а целая эпопея, оказавшая огромное влияние на весь ход войны и сыгравшая исключительную роль в отражении наступления южной группы немецких армий. Борьба защитников Севастополя оказала огромную помощь нашему фронту за сотни километров от этого города. Севастополь был нужен фашистам еще в октябре-ноябре 1941 года, а они сумели захватить его ценою огромных потерь только в июле 1942 года.) 26.12.1941 - 2.01.1942рр. – Керченська операція (Як підсумок – було захоплено такий необхідний оперативний плацдарм, відвернуто висадку фашистських військ на Кавказ і створено передумову для звільнення Кримського півострова.) Травень 1942 – Барвінківсько-Лозівська операція (Німецькі та союзницькі їм війська з оптимізмом розпочали літній наступ одразу в двох напрямках: на Волгу до Сталінграда та на Кавказ. Відтоді вся Україна опинилася під ворожою окупацією. Багато життів забрала і харківська катастрофа 1942-го. Але вона стала останньою битвою на велике оточення, яку виграли німці. Тепер вже їм судилося потрапити в котел під Сталінградом).
Поиск по сайту: |
Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав. Студалл.Орг (0.004 сек.) |