|
|||||||
АвтоАвтоматизацияАрхитектураАстрономияАудитБиологияБухгалтерияВоенное делоГенетикаГеографияГеологияГосударствоДомДругоеЖурналистика и СМИИзобретательствоИностранные языкиИнформатикаИскусствоИсторияКомпьютерыКулинарияКультураЛексикологияЛитератураЛогикаМаркетингМатематикаМашиностроениеМедицинаМенеджментМеталлы и СваркаМеханикаМузыкаНаселениеОбразованиеОхрана безопасности жизниОхрана ТрудаПедагогикаПолитикаПравоПриборостроениеПрограммированиеПроизводствоПромышленностьПсихологияРадиоРегилияСвязьСоциологияСпортСтандартизацияСтроительствоТехнологииТорговляТуризмФизикаФизиологияФилософияФинансыХимияХозяйствоЦеннообразованиеЧерчениеЭкологияЭконометрикаЭкономикаЭлектроникаЮриспунденкция |
Тема 10. Інфраструктура ринку і капітал сфери обігу. 1. Знайдіть правильне визначення сутності інфраструктури ринку1. Знайдіть правильне визначення сутності інфраструктури ринку. Можливі варіанти відповіді: а) комплекс галузей, які обслуговують економічне та соціальне життя суспільства; б) сукупність галузей, які мають допоміжний характер, та займаються обслуговуванням виробництва; в) сукупність галузей, що займаються доведенням виробленого товару від виробника до кінцевого споживача; г) сукупність галузей, які забезпечують умови життєдіяльності суспільства.
2. Знайдіть правильне визначення сутності оптової (гуртової) торгівлі. Можливі варіанти відповіді: а) купівля великих партій товару; б) придбання малих партій товару з метою їх подальшого перепродажу; в) купівля окремих одиниць товару; г) придбання великих партій товару з метою їх подальшого перепродажу.
3. Знайдіть правильне визначення сутності роздрібної торгівлі. Можливі варіанти відповіді: а) купівля великих партій товару; б) придбання малих партій товару з метою їх подальшого продажу кінцевому споживачу; в) купівля окремих одиниць товару; г) придбання великих партій товару з метою їх подальшого перепродажу.
4. Вкажіть, який з визначених нижче чинників буде найбільшою мірою впливати на ринковий курс акції. Можливі варіанти відповіді: а) номінальна вартість акції; б) величина дивіденду на акцію; в) зростаюча кількість акціонерів.
5. Знайдіть правильне визначення сутності акції. Можливі варіанти відповіді: а) цінний папір, що дає можливість отримати першочергове відшкодування збитків при банкрутстві підприємства; б) цінний папір, що засвідчує внесення його власником певної суми грошей у акціонерний капітал підприємства, та дає його власнику право отримувати дивіденд; в) цінний папір, що дає його власнику право приймати участь у загальних зборах акціонерів; г) цінний папір, що засвідчує внесення його власником певної суми грошей і гарантує її повернення через певний строк з виплатою фіксованого доходу.
6. Яке визначення найповніше характеризує сутність проценту: а) плата за користування позичковим капіталом; б) відношення річної суми відсотка до вартості позичкового капіталу; в) форма руху позичкового капіталу; г) вартість послуги, яка надається кредитором позичальнику, у вигляді надання йому за плату певної суми грошей.
7. Дайте визначення позичкового капіталу: а) капітал, яким володіють банки; б) грошовий капітал, що надається в позику на певний час, на умовах повернення та за плату у вигляді процента; в) грошовий капітал, що рухається від одного підприємця до іншого підприємця; г) капітал, який обслуговує ринкову інфраструктуру.
8. Знайдіть правильне визначення сутності кредиту: а) форма руху позичкового капіталу, що надається в позику; б) позичка в грошовій або товарній формі на умовах повернення зі сплатою процента; в) це відносини між кредитором і позичальником, які забезпечують при цьому трансформацію вільного грошового капіталу в позичковий; г) усі відповіді правильні.
9. Дайте найбільш правильне визначення торгового прибутку: а) дохід, який одержують підприємці оптової і роздрібної торгівлі; б) різниця між загальним виторгом від продажу товарів і бухгалтерськими витратами обігу; в) різниця між загальним виторгом і економічними витратами обігу; г) грошова винагорода торговельного підприємця за його комерційну діяльність; д) усі відповіді правильні.
10. Знайдіть правильну формулу визначення курсу акції: а) б) в) г) д) [Див.: 1, с. 189] Поиск по сайту: |
Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав. Студалл.Орг (0.004 сек.) |