|
|||||||
АвтоАвтоматизацияАрхитектураАстрономияАудитБиологияБухгалтерияВоенное делоГенетикаГеографияГеологияГосударствоДомДругоеЖурналистика и СМИИзобретательствоИностранные языкиИнформатикаИскусствоИсторияКомпьютерыКулинарияКультураЛексикологияЛитератураЛогикаМаркетингМатематикаМашиностроениеМедицинаМенеджментМеталлы и СваркаМеханикаМузыкаНаселениеОбразованиеОхрана безопасности жизниОхрана ТрудаПедагогикаПолитикаПравоПриборостроениеПрограммированиеПроизводствоПромышленностьПсихологияРадиоРегилияСвязьСоциологияСпортСтандартизацияСтроительствоТехнологииТорговляТуризмФизикаФизиологияФилософияФинансыХимияХозяйствоЦеннообразованиеЧерчениеЭкологияЭконометрикаЭкономикаЭлектроникаЮриспунденкция |
ІДЕОЛОГИ САЙТІВ
Більшість сайтів в Інтернеті – тематичні: присвячені спорту, політиці, музиці, розвагам, домоведенню і т.д. Їх головне завдання – залучити визначену групу постійних відвідувачів, на яких буде орієнтована реклама. Саме з рекламних банерів власники тематичних сайтів і отримують основний прибуток. Редактори придумують цікаві теми, пишуть і редагують матеріали, підбирають фотографії, модерують тематичні форуми. Чим солідніша організація, тим більше співробітників займається підтримкою сайту, і в кожного з них своя рубрика, теми і коло проблем, які потрібно висвітлити (політика, економіка, соціальні питання). Вимоги до редакторів багато в чому залежать від специфіки діяльності компанії. Приміром, сайту про музеї потрібна людина, що вміє працювати з базовими комп'ютерними програмами (Word, Excel, Outlook Express) і добре знайома з історією культури і мистецтва, а ігровому порталу – фахівець з досвідом роботи з ігрової тематики, що вміє вести сайти "з нуля", верстати й програмувати. Перші кроки редактора сайту. Головне, без чого не можна успішно створити і підтримувати сайт, це грамотність і вміння висловлювати свої думки. Цьому учать на філологічних факультетах чи на факультетах журналістики. Якщо ви вирішили стати редактором сайту, для початку необхідно визначитися з тематикою, що вас цікавить (новини, політика, торгівля, культура, музика тощо) і почати співробітництво із сайтом у якості автора: писати статті, обробляти дані, пропонувати ідеї. До написання пробних матеріалів варто підійти максимально відповідально – саме по них у редактора сайту складеться думка про вас. До того ж, у повсякденній редакторській роботі вам і самим прийдеться постійно шукати нових авторів і, відповідно, оцінювати їх працю.
Алекс Екслер, головний редактор кількох відомих сайтів (Exler.ru та ін.): - Нещодавно я набирав нових авторів в один технічний проект, просив надіслати тестові статті. Один автор надіслав три уривчасті абзаци з міркуваннями типу "вода - мокра, трава - зелена", причому третій абзац навіть не був дописаний до кінця. І це була не помилка, тому що на моє питання, що це взагалі таке, людина зовсім серйозно відповіла – стаття. Вона, мовляв, незакінчена, але по ній уже можна скласти враження про його стиль, сказала ця прекрасна людина. Зрозуміло, я враження склав.
Заробивши авторитет у головного редактора (власника) сайту, ви отримаєте можливість самостійно брати участь в оформленні сайту, вдосконаленні дизайну і контенту, роботі з авторами, фотобанками тощо. Ще один спосіб перевірити свої сили в наповненні контенту – знайти підробіток оператором служби введення даних у якому-небудь інтернет-магазині (наприклад, на Яндекс.Маркет ця вакансія відкрита завжди). Головна складність такої роботи – пошук абсолютно точної, конкретної, перевіреної інформації. Якщо вдасться успішно виконати перевірочне завдання – виходить, навичок для роботи в Інтернеті у вас цілком достатньо і є всі можливості для кар'єрного зростання. Редактору сайту необхідно: ü володіти різними літературними стилями; ü бути просунутим користувачем ПК; ü мати початкові уявлення про web-дизайн; ü володіти англійською мовою; ü вміти працювати з базами даних; ü знати спеціальні програми (Quark Xpress, ІnDesіgn і ін.) і основи html; ü розуміти принципи розкручування сайту і пошукової оптимізації.
Поиск по сайту: |
Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав. Студалл.Орг (0.004 сек.) |