АвтоАвтоматизацияАрхитектураАстрономияАудитБиологияБухгалтерияВоенное делоГенетикаГеографияГеологияГосударствоДомДругоеЖурналистика и СМИИзобретательствоИностранные языкиИнформатикаИскусствоИсторияКомпьютерыКулинарияКультураЛексикологияЛитератураЛогикаМаркетингМатематикаМашиностроениеМедицинаМенеджментМеталлы и СваркаМеханикаМузыкаНаселениеОбразованиеОхрана безопасности жизниОхрана ТрудаПедагогикаПолитикаПравоПриборостроениеПрограммированиеПроизводствоПромышленностьПсихологияРадиоРегилияСвязьСоциологияСпортСтандартизацияСтроительствоТехнологииТорговляТуризмФизикаФизиологияФилософияФинансыХимияХозяйствоЦеннообразованиеЧерчениеЭкологияЭконометрикаЭкономикаЭлектроникаЮриспунденкция

Десантування і ведення бойових дій

Читайте также:
  1. B. Проведення ревізії ротової порожнини за допомогою ручного відсмоктувача
  2. D. може у випадку погіршення стану його здоров’я і переведення у категорію тяжко уражених або агонуючих
  3. IV. Підведення підсумків практичного заняття.
  4. АДРЕСА ОРГАНІЗАЦІЙНОГО КОМІТЕТУ ТА МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ КРУГЛОГО СТОЛУ.
  5. Антропометричні дослідження дітей різного віку та особливості їх проведення
  6. Введення в організм білкових гідролізатів, жирових емульсій
  7. Введення даних у робочу таблицю
  8. ВВЕДЕННЯ ПРЕПАРАТІВ ІНСУЛІНУ»
  9. Ведення оборонного бою в оточенні
  10. Ведення розвідки розвідувальною засідкою, нальотом, пошуком
  11. ВЕДЕННЯ ТАБЕЛЯ ОБЛІКУ РОБОЧОГО ЧАСУ
  12. Використання результатів роботи внутрішніх аудиторів в процесі проведення аудиту фінансової звітності.

375. Десантування починається за командою командира, який застосовує десант. За висадження ТакПД у точно встановлений час і призначений район (на об’єкт) відповідає командир підрозділу вертольотів.

Побудова бойового порядку вертольотів здійснюється у міру зльоту і завершується з підльотом головного підрозділу вертольотів головних сил до вихідного рубежу (пункту). Десант у складі взводу, як правило, починає переліт з моменту зльоту, при цьому вихідний пункт може не призначатися.

Командир десанту під час польоту перебуває на вертольоті командира вертолітного підрозділу. Командир вертолітного підрозділу інформує командира десанту про обстановку в районі десантування, зміни в маршруті польоту і порядок заходження на площадки приземлення, а також про вертольоти, що зазнали пошкоджень і припинили політ.

Командир десанту доповідає командирові, який застосовує десант, про висадження, результати бою передової групи, виконання найближчого, подальшого завдань і різкі зміни обстановки.

376. Бойовий політ у район десантування здійснюється на малих і гранично малих висотах, як правило, однією колоною. Попереду з інтервалом 10 – 20 хв від головних сил десанту летять вертольоти з передовою групою. У голові колони головних сил десанту летять вертольоти з механізованими підрозділами, а за ними – вертольоти з доданими підрозділами (розрахунками).

Для завершення подавлення противника в смузі прольоту, особливо його засобів протиповітряної оборони, бойові, а інколи і транспортно-бойові вертольоти прикриття, які прямують попереду і на флангах колони з десантом, ведуть вогонь з бортового озброєння, а підрозділи десанту – зі стрілецької зброї.

У польоті при підході до зони зараження у вертольотах зачиняються всі люки і двері, вимикаються системи підігріву і вентиляції кабін; екіпажі й особовий склад десанту надягають респіратори (протигази).

377. З підходом вертольотів передової групи до площадки приземлення противник на ній знищується і придушується вогнем з бортового озброєння вертольотів і стрілецької зброї, після чого проводиться висадження передової групи. Керує висадженням і вивантаженням з вертольота бортовий технік.

Після висадження передової групи бойові і транспортно-бойові вертольоти здійснюють підтримку бою передової групи і прикриття, висадження головних сил десанту, а також завдають ударів по противникові, який підходить до району десантування. Командир передової групи повідомляє командиру десанту уточнені дані про місцевість у районі десантування, площадках приземлення і характер дій противника в районі висадки, а в разі можливості – в районі рубежу (об’єкта), що захоплюється (знищується).

Передова група, після висадки з вертольотів, розгортається у бойовий порядок, завершує знищення противника на площадці приземлення і в прилеглих районах, оволодіває призначеним рубежем, закріплюється на ньому і забезпечує висадження головних сил десанту.

Дозорне відділення (піший дозор) передової групи після висадження веде розвідку у напрямку майбутніх дій десанту, висувається до рубежу захоплення (об’єкта знищення, виведення з ладу), уточнює склад і положення противника, а хіміки-розвідники ведуть радіаційну і хімічну розвідку.

Гранатометний підрозділ (обслуга) після висадження займає вогневі позиції на площадці приземлення і веде вогонь по цілях противника, які спостерігаються, в подальшому здійснюють вогневе ураження противника в напрямку дій підрозділів десанту.

Зенітний підрозділ (обслуги), що діють у передовій групі, після висадження займають вогневі позиції поблизу площадки приземлення на напрямку висування головних сил десанту в готовності до ведення вогню по повітряних цілях противника.

Сапери в цей час ведуть розвідку мінно-вибухових і інших загороджень, площадки приземлення, проводять їх розгородження або позначають перешкоди і місцеві предмети, що заважають посадці вертольотів.

Під час підльоту головних сил до району десантування командир десанту на основі даних, отриманих від передової групи і командира підрозділу вертольотів, у разі потреби уточнює порядок висадки і завдання підрозділам.

Підрозділи десанту можуть приступати до виконання бойового завдання відразу після висадження або після приведення в готовність до бою: збору особового складу у вказаних пунктах збору або вихідному положенні для наступу (атаки), розгортання мінометних, гранатометних підрозділів (обслуг) на вогневих позиціях, приведення в готовність до бойового застосування озброєння і військової техніки, встановлення зв’язку з командиром, який застосовує десант. Після побудови бойового порядку для ведення бою, взвод займає вихідне положення для дій і за командою (сигналом) приступає до виконання бойового завдання.

378. Передова група забезпечує висадження головних сил у районі десантування, яке здійснюється під прикриттям бойових вертольотів і вогню підтримуючої артилерії (якщо можливо). Командир десанту після висадження уточнює на місцевості або ставить підрозділам нові завдання, узгоджує їх дії і управляє ними під час виконання бойового завдання. При цьому він повинен постійно проявляти військову хитрість, широко застосовувати маневр для атаки противника у фланг, у тил і з різних напрямів.

Мінометні і гранатометні підрозділи (обслуги), що є в складі головних сил, після висадження займають вогневі позиції на площадці приземлення і ведуть вогонь по розвіданих цілях, у подальшому здійснюють вогневе ураження противника на напрямку дій підрозділів десанту.

Зенітний підрозділ (обслуги) прикриває бойові дії вертольотів і бойові порядки десанту від ударів повітряного противника.

Резерв після висадки збирається в призначеному йому пункті в готовності до виконання завдань, які раптово виникають.

Бойові вертольоти, а після висадження десанту і транспортно-бойові вертольоти підтримують бій десанту з повітря, а також не допускають підхід резервів противника.

Висування підрозділів десанту до рубежу (об’єкта) захоплення (знищення, виведення з ладу), здійснюється швидко і приховано, як правило, в передбойовому порядку під прикриттям охорони. У разі зустрічі з противником під час висунення підрозділи десанту, не вв’язуючись у затяжний бій, обходять осередки опору вогнем, а в разі потреби і рішучою атакою частиною сил знищують дрібні групи противника.

379. Звиходом до призначеного об’єкта ТакПД з ходу розгортається у бойовий порядок і стрімко атакує його у фланг і тил, знищує живу силу, вогневі засоби (виводить об’єкт з ладу) і швидко виходить до нового об’єкта або у вказаний район (пункт).

При закріпленні на захопленому рубежі підрозділи десанту переходять до оборони, яка ґрунтується на утриманні важливих ділянок місцевості і швидкому маневрі силами та засобами. Опорний пункт взводу готується до кругової оборони, яка забезпечує успішну боротьбу з танками та іншими броньованими машинами противника.

380. Для завдання ударів у фланг і тил противнику, який висувається, ТакПД після висадження виходить на імовірні шляхи його висування, займає вигідний рубіж і завдає з нього раптових ударів, широко застосовуючи вогневі засідки. Якщо можливо, десант може займати послідовно декілька вигідних рубежів, завдаючи ударів у фланг і тил противнику. Виконання десантом цього завдання повинно здійснюватися в тісній взаємодії з підрозділами вертольотів, а також з підрозділами своїх військ, що наступають з фронту або ведуть оборону.

381. При знищенні (виведенні з ладу) засобів застосування ЗМУ, наземних елементів розвідувально-ударних комплексів, пунктів управління й інших об’єктів противника підрозділи десанту приховано висуваються в район їх розташування, атакують і знищують противника, який прикриває ці об’єкти, приводять у непридатність до застосування його пускові установки, ракети (снаряди), засоби управління та інші важливі елементи об’єкта. Засоби ядерного і хімічного нападу при їх пересуванні знищуються вогнем і рішучою атакою або раптовими діями з вогневих засідок.

При захопленні ЗМУ противника ТакПД знищує противника в районі їх розташування, займає призначений рубіж і забезпечує дії саперів щодо знешкодження ЗМУ.

382. Для виведення з ладу вузла доріг руйнуються мости, віадуки, шляхопроводи і транспортні розв’язки, псується полотно дороги в місцях, де за умовами місцевості в короткі терміни неможливо обладнати об’їзди (на заболочених ділянках, у міжозерних дефіле, виїмках, на гірських карнизах).

При захопленні залізничного вузла (станції) насамперед виводяться з ладу (підриваються, руйнуються) вхідні та вихідні стрілки, засоби сигналізації та автоблокування, лінії енергопостачання і зв’язку. Військові ешелони, які є на станції, як правило, блокуються і знищуються вогнем і рішучою атакою.

383. Виконуючи завдання щодо захоплення гідроспоруд, мостів, переправних засобів або ділянок, зручних для форсування, десант після висадки стрімко висувається до призначеного об’єкта, атакою з ходу з різних напрямків, захоплює ці об’єкти і, перейшовши до кругової оборони, утримує їх до підходу своїх військ.


1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 |

Поиск по сайту:



Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав. Студалл.Орг (0.003 сек.)