|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
АвтоАвтоматизацияАрхитектураАстрономияАудитБиологияБухгалтерияВоенное делоГенетикаГеографияГеологияГосударствоДомДругоеЖурналистика и СМИИзобретательствоИностранные языкиИнформатикаИскусствоИсторияКомпьютерыКулинарияКультураЛексикологияЛитератураЛогикаМаркетингМатематикаМашиностроениеМедицинаМенеджментМеталлы и СваркаМеханикаМузыкаНаселениеОбразованиеОхрана безопасности жизниОхрана ТрудаПедагогикаПолитикаПравоПриборостроениеПрограммированиеПроизводствоПромышленностьПсихологияРадиоРегилияСвязьСоциологияСпортСтандартизацияСтроительствоТехнологииТорговляТуризмФизикаФизиологияФилософияФинансыХимияХозяйствоЦеннообразованиеЧерчениеЭкологияЭконометрикаЭкономикаЭлектроникаЮриспунденкция |
Інструкційна карта «В'язання стовпчика з накидом в один прийом»
Інструменти і матеріали: гачок, нитки, ножиці.
Інструкційна карта «В'язання стовпчика з накидом і у два прийоми» Інструменти і матеріали: гачок, нитки, ножиці.
УРОК № __ ДАТА_____ КЛАС 6 Тема. Читання і записування схем в'язання. В'язання виробу за схемою. Мета: ознайомити учнів із правилами читання схем для в'язання, навчити користуватися схемами узорів і в'язати за ними складні вироби, виховувати посидючість, акуратність, художній смак під час оформлення виробів. Обладнання: зразки виробу, ілюстрації. Інструменти і матеріали: пряжа, гачок, ножиці. Основні поняття: схема узору, напрямок в'язання. Тип уроку: комбінований. Структура уроку І. Організаційний момент……. 1хв ІІ. Актуалізація опорних знань і вмінь учнів. 5хв ІІІ. Вивчення нового матеріалу............................. 8хв Читання і запис схем узорів. IV. Практичні роботи. В'язання виробу за схемою…….. 34хв V. Закріплення нових знань і вмінь учнів....... 5хв; VI. Підсумки уроку.................................................. 1хв VII. Домашнє завдання........................................ 1хв; Хід уроку І. Організаційний момент ІІ. Актуалізація опорних знань і вмінь учнів Робота в групах. Об'єднати учнів у групи. Кожна група одержує по два комплекти карток: з умовними позначеннями прийомів в'язання та із зображенням цих елементів або їх зразками. Учні мають установити відповідність між ними. Учитель оцінює правильність і швидкість виконання завдання ІІІ. Вивчення нового матеріалу Читання і запис схем узорів. Робота з підручником. Учні вивчають рис 113 і 114 у підручнику [18, с 117]. Потім учитель організує обговорення. 1) Які елементи в'язання застосовані в цих візерунках? 2) Опишіть послідовність виконання узорів. Міні-практикум. Складіть схеми узорів, виконаних на попередньому уроці. IV. ПРАКТИЧНІ РОБОТИ- В'язання виробу за схемою Поиск по сайту: |
Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав. Студалл.Орг (0.004 сек.) |