|
|||||||
АвтоАвтоматизацияАрхитектураАстрономияАудитБиологияБухгалтерияВоенное делоГенетикаГеографияГеологияГосударствоДомДругоеЖурналистика и СМИИзобретательствоИностранные языкиИнформатикаИскусствоИсторияКомпьютерыКулинарияКультураЛексикологияЛитератураЛогикаМаркетингМатематикаМашиностроениеМедицинаМенеджментМеталлы и СваркаМеханикаМузыкаНаселениеОбразованиеОхрана безопасности жизниОхрана ТрудаПедагогикаПолитикаПравоПриборостроениеПрограммированиеПроизводствоПромышленностьПсихологияРадиоРегилияСвязьСоциологияСпортСтандартизацияСтроительствоТехнологииТорговляТуризмФизикаФизиологияФилософияФинансыХимияХозяйствоЦеннообразованиеЧерчениеЭкологияЭконометрикаЭкономикаЭлектроникаЮриспунденкция |
Для студентів 3 курсу фармацевтичного факультетуМЕТОДИЧНІ РОЗРОБКИ З гігієни у фармації для студентів 3 курсу фармацевтичного факультету (спеціальність – фармація) Тема №1. Місце і значення гігієни в системі медичних наук та практичній діяльності провізора. Матеріальні та екологічні потоки в екологічних системах. Основні джерела забруднення в медицині та фармації.
Тема № 2. Гігієнічна оцінка природного і штучного освітлення в аптечних закладах та на підприємствах фармацевтичної промисловості. Тема № 3 Гігієнічна оцінка мікроклімату приміщень аптечних закладів та підприємств фармацевтичної промисловості.
Тема № 4 Гігієнічна оцінка забруднення повітря аптек і закладів фармацевтичного виробництва мікроорганізмами та пилом лікарських препаратів. Гігієнічна оцінка природної і штучної вентиляції.
Тема № 5 Гігієнічні вимоги та методи оцінки якості води для аптечних закладів і підприємств фармацевтичної промисловості.
Тема № 6. Методика гігієнічної оцінки впливу клімато-погодних умов на здоров'я людини. Визначення кількості шкідливих викидів у атмосферу та ефективності водоохоронних споруд.
Тема № 7. Методи гігієнічної оцінки ґрунту. Санітарна очистка населених місць. Визначення необхідного ступеня очищення стічних вод на хіміко-фармацевтичних підприємствах.
Тема № 8. Методика радіаційного контролю при роботі з джерелами іонізуючих випромінювань.
Тема № 9. Розрахункові методи оцінки радіаційної безпеки та параметрів захисту населення від зовнішнього опромінення.
Тема № 10. Моніторинг антропогенних змін у стані навколишнього середовища. Методологічні основи та загальна схема вивчення впливу навколишнього середовища на здоров'я людини
Тема № 11-12. Вивчення адекватності та збалансованості харчування (самостійна робота). Тема № 13. Гігієнічна оцінка ступеня якості та методика проведення санітарної експертизи харчових продуктів.
Тема № 14 Методика оцінки стану здоров'я та фізичного розвитку дітей і підлітків. Гігієнічна оцінка навчально-виховного процесу в школі.
Тема № 15. Гігієна аптечних закладів. Оцінка проектів будівництва аптек. Гігієні-ні вимоги до планування, забудови та санітарно-протиепідемічного режиму експлуатації аптечних закладів (самостійна робота).
Тема № 16. Профілактика внутрішньолікарняних інфекцій. Гігієнічна оцінка умов праці провізорів. Організація та проведення дезінфекції в аптечних закладах.
Тема № 17. Гігієнічна оцінка технологічних процесів на фармацевтичних підприємствах.
Тема № 18. Екологічна експертиза на хіміко-фармацевтичних підприємствах. Екологічний паспорт підприємства. Розрахунок ефективності охорони здоров'я від забруднень хіміко-фармацевтичних підприємств.
Тема № 19. Гігієнічна оцінка лікарняного та побутового одягу. Методика гігієнічної оцінки засобів по догляду за ротовою порожниною. Основи психогігієни та хроногігієни.
Тема № 20. Підсумкове заняття з гігієни з основами екології у фармації.
Поиск по сайту: |
Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав. Студалл.Орг (0.003 сек.) |