|
|||||||
АвтоАвтоматизацияАрхитектураАстрономияАудитБиологияБухгалтерияВоенное делоГенетикаГеографияГеологияГосударствоДомДругоеЖурналистика и СМИИзобретательствоИностранные языкиИнформатикаИскусствоИсторияКомпьютерыКулинарияКультураЛексикологияЛитератураЛогикаМаркетингМатематикаМашиностроениеМедицинаМенеджментМеталлы и СваркаМеханикаМузыкаНаселениеОбразованиеОхрана безопасности жизниОхрана ТрудаПедагогикаПолитикаПравоПриборостроениеПрограммированиеПроизводствоПромышленностьПсихологияРадиоРегилияСвязьСоциологияСпортСтандартизацияСтроительствоТехнологииТорговляТуризмФизикаФизиологияФилософияФинансыХимияХозяйствоЦеннообразованиеЧерчениеЭкологияЭконометрикаЭкономикаЭлектроникаЮриспунденкция |
СТАН ПОКРИТТІВ АЕРОДРОМУ
6.9.1. ЗПС повинна утримуватись і у можливо короткі терміни ремонтуватися таким чином, щоб: а) на ЗПС зі штучним покриттям були відсутні: - перевищення між сусідніми плитами й кромками тріщин висотою більш 25 мм; - оголені стрижні арматури; - сторонні предмети або продукти руйнування покриття; - вибоїни та раковини глибиною більше 25 мм з найменшим розміром в плані більш ніж 50 мм, не залиті мастикою; - напливи мастики заввишки більше ніж 15 мм; - сколи кромок плит завширшки більш ніж 30 мм та глибиною більш ніж 25 мм, не залиті мастикою; - хвилеутворення, що утворюють просвіт під триметровою рейкою більше 25 мм (крім вершин двосхилого профілю та водоприймальних лотків); б) на ґрунтовій ЗПС були відсутні: - колії від повітряних суден, ділянки з розпушеним, не ущільненим ґрунтом; - не сплановані ділянки, на яких збирається вода після опадів або танення снігу; - вибоїни і западини ґрунту, що можуть уплинути на керованість повітряного судна або привести до поломки шасі; - сторонні предмети, що можуть привести до поломки шасі, ушкодити фюзеляж або гвинт або потрапити в двигуни повітряних суден; - нерівності поверхні просвітом більш 100 мм під триметровою рейкою.
6.9.2. Покриття РД, перону та МС повинні утримуватись і у можливо короткі терміни ремонтуватись таким чином, щоб на поверхні були відсутні: а) на елементах аеродрому зі штучним покриттям: - перевищення між сусідніми плитами або кромками тріщин більше 30 мм; - оголені стрижні арматури; - сторонні предмети, продукти руйнування покриття. - вибоїни та раковини глибиною більше 30 мм не залиті мастикою; - напливи мастики заввишки більш ніж 15 мм; - сколи кромок плит завширшки більш ніж 30 мм та глибиною більш ніж 25 мм, не залитих мастикою; б) на елементах аеродрому без штучного покриття: - колії від повітряних суден, ділянки з розпушеним, не ущільненим ґрунтом; - не сплановані ділянки, на яких збирається вода після опадів або танення снігу; - сторонні предмети, що можуть привести до поломки шасі, ушкодити фюзеляж, або гвинт в двигуні повітряних суден.
6.9.3. ЗПС та РД повинні мати сплановані узбіччя, які необхідно підготувати та утримувати, таким чином, щоб вони: - запобігали потраплянню сторонніх предметів у двигуни повітряних суден; - зводили до мінімуму ризик ушкодження повітряного судна при викочуванні його за межі ЗПС та РД. Узбіччя ЗПС та РД із штучним покриттям повинно утримуватись та ремонтуватись, таким чином, щоб на їхній поверхні були відсутні: - сторонні предмети й продукти руйнування покриття; - оголені стрижні арматури; - уступи поверхні висотою більше 50 мм.
6.9.4. Обстеження фактичного стану поверхні штучних покриттів аеродрому проводиться два рази на рік. Результати оформлюються Актом обстеження аеродрому та його елементів.
Поиск по сайту: |
Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав. Студалл.Орг (0.006 сек.) |