|
|||||||
АвтоАвтоматизацияАрхитектураАстрономияАудитБиологияБухгалтерияВоенное делоГенетикаГеографияГеологияГосударствоДомДругоеЖурналистика и СМИИзобретательствоИностранные языкиИнформатикаИскусствоИсторияКомпьютерыКулинарияКультураЛексикологияЛитератураЛогикаМаркетингМатематикаМашиностроениеМедицинаМенеджментМеталлы и СваркаМеханикаМузыкаНаселениеОбразованиеОхрана безопасности жизниОхрана ТрудаПедагогикаПолитикаПравоПриборостроениеПрограммированиеПроизводствоПромышленностьПсихологияРадиоРегилияСвязьСоциологияСпортСтандартизацияСтроительствоТехнологииТорговляТуризмФизикаФизиологияФилософияФинансыХимияХозяйствоЦеннообразованиеЧерчениеЭкологияЭконометрикаЭкономикаЭлектроникаЮриспунденкция |
Вимоги для системи контролю доступу12.2.1. На аеродромі повинна бути встановлена система контролю доступу стосовно допуску на його територію осіб, членів екіпажу, вантажів і транспортних засобів шляхом впровадження контрольно-пропускних пунктів. Кількість цих пунктів повинна бути зведена до мінімуму. Для санкціонованого проходу та/або проїзду осіб транспортних засобів на територію аеродрому в огородженні передбачаються основний, запасні і технологічний контрольно - пропускні пункти. КПП призначені для забезпечення санкціонованого входу в контрольовану зону і зони обмеженого доступу аеродрому, які охороняються, а також виходу (виїзду) з цих зон авіаційного персоналу та інших осіб, а також транспортних засобів. КПП для пропуску персоналу та інших осіб обладнується турнікетом з фіксуючим пристроєм, освітленням, засобами телефонного і радіо зв’язку, сигналізацією виклику, металевою шафою для зберігання службової документації, стендом із зразками чинних посвідчень і перепусток. Для проїзду транспортних засобів КПП обладнується воротами з електричним або механічним приводом, шлагбаумом з фартухом, в усіх випадках площадкою для огляду транспорту і дахом для захисту персоналу КПП від атмосферних опадів. Усі види воріт повинні мати можливість замикатись на час, коли пропускні пункти не працюють, а також в період підвищеної загрози. Ключі від КПП, усіх замків вхідних (в’їздних) воріт, дверей (лазів) підземних переходів, мереж каналізації та тунелів тощо, зберігаються у начальника служби авіаційної безпеки, старшого керівника відповідного підрозділу САБ чи у призначеного для цього працівника САБ, на яких покладена відповідальність за конкретну ділянку роботи та за технічний стан замикаючих пристроїв. Повинен бути забезпечений постійний контроль за станом КПП, огорожею контрольованої зони і зон обмеженого доступу аеродрому. Перевірка стану огородження та КПП проводиться підготовленими працівниками служби авіаційної безпеки кожний день з занесенням результатів огляду в спеціальний журнал.
12.2.2. З метою виключення несанкціонованого доступу до ПС членів екіпажу та інших осіб на аеродромі обладнується пункт контролю на безпеку. Проведення контролю на безпеку здійснюється за Технологією, що затверджена керівником аеродрому.
12.2.3. Порядок забезпечення пропускної системи, охорони й захисту аеродрому повинен бути включений у ІВП у розділ забезпечення польотів.
12.2.4 Інші вимоги щодо забезпечення АБ на аеродромі викладено у „Законі України „Про Державну програму авіаційної безпеки цивільної авіації „, Правилах з організації системи контролю доступу в авіаційних суб’єктах цивільної авіації, Додатку 17 до Конвенції про міжнародну цивільну авіацію,Doc 8973 ”Керівництво з безпеки щодо захисту цивільної авіації від актів незаконного втручання” та інших документів нормативно-правової бази з АБ.
Поиск по сайту: |
Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав. Студалл.Орг (0.003 сек.) |