|
|||||||
АвтоАвтоматизацияАрхитектураАстрономияАудитБиологияБухгалтерияВоенное делоГенетикаГеографияГеологияГосударствоДомДругоеЖурналистика и СМИИзобретательствоИностранные языкиИнформатикаИскусствоИсторияКомпьютерыКулинарияКультураЛексикологияЛитератураЛогикаМаркетингМатематикаМашиностроениеМедицинаМенеджментМеталлы и СваркаМеханикаМузыкаНаселениеОбразованиеОхрана безопасности жизниОхрана ТрудаПедагогикаПолитикаПравоПриборостроениеПрограммированиеПроизводствоПромышленностьПсихологияРадиоРегилияСвязьСоциологияСпортСтандартизацияСтроительствоТехнологииТорговляТуризмФизикаФизиологияФилософияФинансыХимияХозяйствоЦеннообразованиеЧерчениеЭкологияЭконометрикаЭкономикаЭлектроникаЮриспунденкция |
Обмежувальні вогні ЗПС
8.2.2.15. Обмежувальні вогні повинні бути передбачені на ЗПС, оснащеній бічними вогнями.
8.2.2.16. Обмежувальні вогні повинні бути розміщені на лінії, що перпендикулярна осі ЗПС, на відстані не більш 3 м із зовнішнього боку кінця ЗПС.
8.2.2.17. Обмежувальні вогні в кількості не менш шести встановлюються: а) з однаковими інтервалами між рядами бічних вогнів ЗПС, або б) двома групами симетрично осі ЗПС з однаковими інтервалами в кожній групі й інтервалом між цими групами не більш половини відстані між бічними вогнями. На ЗПС точного заходу на посадку III категорії інтервали між обмежувальними вогнями, за винятком інтервалів між двома найближчими до осі ЗПС вогнями, не повинні перевищувати 6 м. Примітка. Приклади розміщення обмежувальних вогнів ЗПС наведені в додатку 9 (мал. Д.9.1 - Д.9.4, Д.9.9, Д.9.10). 8.2.2.18. В якості обмежувальних вогнів повинні бути використані вогні, що випромінюють червоне світло в бік ЗПС. Осьові вогні ЗПС 8.2.2.19. Осьові вогні ЗПС повинні бути передбачені на ЗПС точного заходу на посадку II і III категорій. На ЗПС точного заходу на посадку I категорії рекомендується встановлення осьових вогнів, особливо в тих випадках, коли відстань між рядами бічних вогнів складає більш 50 м.
8.2.2.20. Осьові вогні повинні бути розміщені по осі ЗПС від порогу до її кінця. Допускається зміщення лінії осьових вогнів в один бік від осі ЗПС на відстань не більш 0,6 м. Осьові вогні повинні бути встановлені з однаковими інтервалами, як правило, рівними 15 м. На ЗПС точного заходу на посадку II категорії за умови забезпечення необхідного рівня коефіцієнта готовності підсистем осьових вогнів ЗПС, а також на ЗПС точного заходу на посадку І категорії дозволяється збільшення інтервалу до 30м. Примітка: Необхідний рівень коефіцієнту готовності підсистеми осьових вогнів ЗПС має бути не менше ніж 0,995 в умовах експлуатаційного мінімуму ІІ категорії. Критерієм працездатного стану підсистеми осьових вогнів ЗПС є працездатний стан 95% вогнів відносно їх загальної кількості. Значення коефіцієнту готовності підсистеми осьових вогнів ЗПС має бути підтверджена відповідними розрахунками.
8.2.2.21. В якості осьових вогнів повинні бути застосовані поглиблені вогні з білим випромінюванням від порогу ЗПС до точки на відстані 900±15 м до кінця ЗПС, вогні білого і червоного випромінювання, що чергуються на ділянці 900 - 300 м (до кінця ЗПС) і вогні червоного випромінювання на останніх 300±15 м ЗПС. На ділянці 900 - 300 м до кінця ЗПС допускається застосування вогнів, що попарно чергуються, випромінюючи біле та червоне світло.
Поиск по сайту: |
Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав. Студалл.Орг (0.007 сек.) |