|
|||||||||
АвтоАвтоматизацияАрхитектураАстрономияАудитБиологияБухгалтерияВоенное делоГенетикаГеографияГеологияГосударствоДомДругоеЖурналистика и СМИИзобретательствоИностранные языкиИнформатикаИскусствоИсторияКомпьютерыКулинарияКультураЛексикологияЛитератураЛогикаМаркетингМатематикаМашиностроениеМедицинаМенеджментМеталлы и СваркаМеханикаМузыкаНаселениеОбразованиеОхрана безопасности жизниОхрана ТрудаПедагогикаПолитикаПравоПриборостроениеПрограммированиеПроизводствоПромышленностьПсихологияРадиоРегилияСвязьСоциологияСпортСтандартизацияСтроительствоТехнологииТорговляТуризмФизикаФизиологияФилософияФинансыХимияХозяйствоЦеннообразованиеЧерчениеЭкологияЭконометрикаЭкономикаЭлектроникаЮриспунденкция |
Передача, реєстрація і відображення метеоінформації
10.6.1. Для ЗПС, обладнаних для точного заходження на посадку і посадок по категоріях I, II, і IIIА, метеоінформація, зазначена в п. 10.6.5, повинна передаватися на засоби відображення (дисплеї), які забезпечують її зчитування, відображення і друкування. Дисплеї встановлюються на робочих місцях диспетчерів управління повітряним рухом відповідно до таблиці 10.4, у робочих приміщеннях синоптиків і метеоспостерігачів (контрольний погодний дисплей).
Для ЗПС, обладнаних для неточного заходу на посадку метеоінформація, зазначена в п. 10.6.4, повинна передаватися на засоби відображення (дисплеї), які забезпечують її зчитування, відображення і друкування. Дисплеї встановлюються на робочих місцях диспетчерів управління повітряним рухом відповідно до Таблиця 10.4.
*кількість дисплеїв визначається на кожному аеродромі в залежності від структури органів ОПР.
При розміщені відповідних робочих місць диспетчерів АДВ в одному приміщені (залі) допускається встановлення єдиного для цих диспетчерських органів засобів відображення метеоінформації на аеродромі.
Резервним засобом передачі метеоінформації від пунктів спостережень до робочих місць диспетчерів управління повітряним рухом повинен бути гучномовний зв’язок (ГМЗ) і телефонний зв’язок.
10.6.2. Для необладнаних ЗПС засоби відображення метеоінофрмації є рекомендованими. Метеоінформація передається з пунктів спостережень органам ОПР за допомогою гучномовного і телефонного зв'язку.
10.6.3. При наявності на аеродромі автоматизованих радіометеорологічних спостережень, дані МРЛ передаються на засоби відображення (дисплеї) на робочі місця диспетчерів управління повітряним рухом.
10.6.4. На дисплеях при використанні автономних дистанційних вимірювачів повинні відображатися результати регулярних або спеціальних метеорологічних спостережень, що, як правило, відповідають робочому курсу посадки. Ці дані повинні включати такі метеорологічні параметри: · час спостереження; · напрямок приземного вітру (з урахуванням магнітного схилення, яке складає на аеродромі 5 і більше); · середню швидкість приземного вітру; · максимальну швидкість приземного вітру (пориви); · мінімальну видимість (у відповідних випадках розподіл вимірювань вздовж ЗПС) · розраховані значення дальності видимості на ЗПС вздовж ЗПС; · явища погоди, їх інтенсивність та близькість;
· кількість хмар (загальну та нижнього шару); · висоту нижньої межі хмар (вертикальну видимість); · тиск QNH та тиск QFE; · температуру повітря; · температуру точки роси;
10.6.5. На дисплеях комплексних автоматизованих метеорологічних вимірювальних систем / автоматизованих аеродромних метеорологічних станціях повинні відображатися: а) останнє місцеве регулярне зведення або останнє місцеве спеціальне зведення по аеродрому з прогнозом на посадку; чинні попередження по аеродрому згідно визначених форматів, поточні метеорологічні параметри на аеродромі, репрезентативні для зони зльоту та посадки ПС, а саме: · час спостереження; · напрямок приземного вітру (з урахуванням магнітного схилення, яке складає на аеродромі 5 і більше); · середня швидкість приземного вітру; · значні зміни швидкості та напрямку приземного вітру; · мінімальна видимість (у відповідних випадках розподіл вимірювань вздовж ЗПС); · розраховані значення дальності видимості на ЗПС вздовж ЗПС; · висота нижньої межі хмар (вертикальна видимість); · тиск QNH та тиск QFE; · температура повітря; · температура точки роси; · явища погоди, їх інтенсивність та близькість; · кількість хмар у шарах; · форма хмарності (тільки для СВ та ТСU).
10.6.6. Засоби відображення метеорологічної інформації (дисплеї) в органах ОПР встановлюються та обслуговуються аеродромними метеорологічними органами.
10.6.7. Всі засоби радіомовного зв'язку з органами ОПР (телефон, ГМЗ), ДВЧ - радіомовні передачі (АТІS та такі, що не відносяться до них) повинні підлягати автоматизованому запису наземними засобами об’єктивного контролю (наприклад, магнітофонним звукозаписом). Метеорологічна інформація, що передається на засоби відображення, реєструється на засобах реєстрації.
10.6.8. Лінії зв'язку, призначені для передачі сигналів від первинних вимірювальних перетворювачів метеорологічних параметрів до покажчиків (реєстраторів), а також для передачі метеоінформації на засоби відображення, повинні задовольняти вимогам, що викладені в експлуатаційній документації на тип метеообладнання, що має зазначатися в акті перевірки ліній зв’язку.
10.6.9. При забезпеченні посадки ПС на ЗПС, обладнаних для точного заходу на посадку категорій II і IIIА інформація щодо дальності видимості на ЗПС, видимості, висоти нижньої межі хмар (вертикальної видимості), параметрів вітру, температури повітря/точки роси та атмосферного тиску повинні передаватися автоматично на засоби відображення (дисплеї) з оновленням через 1 хв.
В комплексних автоматизованих метеорологічних вимірювальних системах / автоматизованих аеродромних метеорологічних станціях час передачі метеорологічних параметрів на засоби відображення (дисплеї) не повинен перевищувати 15 сек. після закінчення обробки вимірювань (спостережень).
Поиск по сайту: |
Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав. Студалл.Орг (0.005 сек.) |