|
|||||||
АвтоАвтоматизацияАрхитектураАстрономияАудитБиологияБухгалтерияВоенное делоГенетикаГеографияГеологияГосударствоДомДругоеЖурналистика и СМИИзобретательствоИностранные языкиИнформатикаИскусствоИсторияКомпьютерыКулинарияКультураЛексикологияЛитератураЛогикаМаркетингМатематикаМашиностроениеМедицинаМенеджментМеталлы и СваркаМеханикаМузыкаНаселениеОбразованиеОхрана безопасности жизниОхрана ТрудаПедагогикаПолитикаПравоПриборостроениеПрограммированиеПроизводствоПромышленностьПсихологияРадиоРегилияСвязьСоциологияСпортСтандартизацияСтроительствоТехнологииТорговляТуризмФизикаФизиологияФилософияФинансыХимияХозяйствоЦеннообразованиеЧерчениеЭкологияЭконометрикаЭкономикаЭлектроникаЮриспунденкция |
Кожен учасник повинен мати час для підготовки з теми виступу4. Кожне повідомлення повинно бути суттєвим. без спонтанної критики. Критичні зауваження повинні бути чітко аргументовані. 5. Суттєві обговорення краще протоколювати за черговістю виступів. 6. Під час обговорення бажано не перериватись на телефонні дзвінки. оскільки вони відволікають від ходу робочого процесу проведення наради Питання для самоконтролю. 1. Як грамотно організувати нараду.
Тема – Організація та проведення масових службових та ділових заходів. План. 1. Організація та проведення переговорів та їх документаційне забезпечення. Література Блощинська В.А. Сучасне діловодство. Навчальний посібник. – К.. Центр навчальної літератури, 2005. Переговори – дієвий засіб спілкування партнерів з вирішення проблем, питань, які становлять загальний інтерес, з метою прийняття взаємовигідного рішення. Переговори – це менеджмент в дії.Помиляється той, хто думає і очікує. що в результаті переговорів буде прийнята його точка зору. Тому слід враховувати перше правило, мета – попереду,і власна точка зору тільки один з варіантів мети. Друге правило, планування переговорів означає пошук найкращого шляху і детальне вивчення всіх можливостей його досягнення. Найосновніші моменти з ведення переговорів. 1. Підготовка до переговорів. (не сподівайтеся зорієнтуватися на ходу) 1.1.Аналіз проблеми - визначте предмет. - встановіть партнера, - отримайте про нього інформацію, 1.2. Планування переговорів. 1.3. Перші контакти з партнером. 2. Ведення переговорів. 2.1. Протокольна частина ведення переговорів. - розмістити учасників переговорів, - намітити характер бесіди, - у процесі переговорів подбати про сервісне обслуговування учасників. 2.2. Технологія ведення переговорів. - конкретизація питань, інтересів, позицій, мети, - обговорення пропозицій з аргументацією пропонованих рішень, - погодження пропозицій - редагується текст рішення, угоди. 3. Завершення переговорів. Документування процесу переговорів здійснюється – - з використанням технічних засобів, - стенографуванням переговорів. Після погодження сторін вибирається вид протоколу – складний або стеногрфічний.
Питання для самоконтролю. 1. Як ефективно організувати переговори. Тематичний план. 1. Організація діловодства в установі. Нормативна база. 2. Організація діловодства в установі. Канцелярія та її функції. 3. Підготовка до складання та оформлення документів. Вимоги до оформлення змінних реквізитів. 4. Підготовка до складання та оформлення документів. Вимоги до оформлення змінних реквізитів. 5. Оформлення організаційно – розпорядчої документації. Визначення, основні реквізити, структура та призначення розпорядчих документів.Вказівки. 6. Оформлення організаційно – розпорядчої докумнтації. Визначення, основні реквізити, структура та призначення, організаційних документів. Інструкції, правила. 7. Складання та оформлення документів з господарсько – договірної діяльності. Документування господарсько – договірної діяльності. Формуляр – зразок цих документів. 8. Оформлення документів, які використовують у роботі з кадрами. Вимоги до складання особових карток. 9. Оформлення документів, які використовують у роботі з кадрами. Порядок відряджання за кордон. 10. Оформлення документів, які використовують у роботі з кадрами. Ознайомлення з порядком оформлення трудових книжок. Загальні положення. 11. Оформлення документів, які використовують у роботі з кадрами. Ознайомлення з порядком оформлення трудових книжок. Внесення відомостей про роботу. 12. Оформлення документів, які використовують у роботі з кадрами. Ознайомлення з порядком оформлення трудових книжок. Видача трудової книжки у разі звільнення. 13. Реєстрація та систематизація документів. 14. Вимоги та рекомендації зі складання номенклатур справ. 15. Норми та вимоги до формування справ. 16. Підготовка документів до зберігання. 17. Організація та проведення масових службових та ділових заходів. Організація нарад, обговорень та їх документальне забезпечення. 18. Організація та проведення переговорів і їх документальне забезпечення. 19.
Поиск по сайту: |
Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав. Студалл.Орг (0.004 сек.) |