|
|||||||
АвтоАвтоматизацияАрхитектураАстрономияАудитБиологияБухгалтерияВоенное делоГенетикаГеографияГеологияГосударствоДомДругоеЖурналистика и СМИИзобретательствоИностранные языкиИнформатикаИскусствоИсторияКомпьютерыКулинарияКультураЛексикологияЛитератураЛогикаМаркетингМатематикаМашиностроениеМедицинаМенеджментМеталлы и СваркаМеханикаМузыкаНаселениеОбразованиеОхрана безопасности жизниОхрана ТрудаПедагогикаПолитикаПравоПриборостроениеПрограммированиеПроизводствоПромышленностьПсихологияРадиоРегилияСвязьСоциологияСпортСтандартизацияСтроительствоТехнологииТорговляТуризмФизикаФизиологияФилософияФинансыХимияХозяйствоЦеннообразованиеЧерчениеЭкологияЭконометрикаЭкономикаЭлектроникаЮриспунденкция |
Кафедра економічної теорії та прикладної економікиІНФОРМАЦІЙНИЙ ПАКЕТ З навчальної дисципліни ЕКОНОМІЧНА ТЕОРІЯ
Для студентів, які навчаються за напрямом підготовки (спеціальністю) 6.140103 «Туризм» Полтава Автори: Похилюк В.В., к.е.н. доц. кафедри економічної теорії та прикладної економіки ВНЗ Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі» Шаповалов В.О., асистент кафедри економічної теорії та прикладної економіки ВНЗ Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі»
Розглянуто та рекомендовано до оприлюднення на засіданні кафедри економічної теорії 30 червня 2011 р., протокол № 12.
Рецензенти: Горячов О.В., к.е.н. доц. кафедри міжнародної економіки ВНЗ Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі» Костишина Т.А., д.е.н. проф. завкафедри управління персоналом ВНЗ Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі»
Інформаційний пакет з дисципліни “ЕКОНОМІЧНА ТЕОРІЯ”
6.140103 «Туризм»
Відповідальність за зміст навчально-методичного видання несуть автори та завідувач кафедри Ніколенко С.С. (згідно Положення про видавничу діяльність ПУЕТ п. 2.7) Автори: к.е.н. доцент Похилюк В.В. асистент Шаповалов В.О.
Інформаційний пакет з дисципліни “Економічна теорія” обговорено і схвалено на засіданні кафедри економічної теорії та прикладної економіки, протокол № 12 від “ 30 ” червня 2011 року Зав. кафедри економічної теорії та прикладної економіки _______________ проф. Ніколенко С.С.
“Узгоджено” Декан факультету економіки та менеджменту ___________________ доц. Делія О.В. «___» ______________ 2011 року.
“Узгоджено” Директор навчального центру _____________________доц. Герман Н.В. «___» ______________ 2011 року. ВСТУП
Програму вивчення нормативної дисципліни “Економічна теорія” складено відповідно до місця та значення дисципліни за структурно-логічною схемою, передбаченою освітньо-професійною програмою бакалаврату з напряму підготовки 6.140103 «Туризм» Вона охоплює всі змістові модулі, визначені анотацією для мінімальної кількості годин, передбачених стандартом. Предметом вивчення “Економічна теорія” є закономірності розвитку Економічна систем, економічні закони та принципи їх функціонування, дії людей, спрямовані на ефективне господарювання за умов обмежених Економічна і природних ресурсів, особливості ринкових перетворень економіки України, сучасні процеси глобалізації економічного життя суспільства. Міждисциплінарні зв’язки: вихідна, передує вивченню дисциплін “Макроекономіка”, “Мікроекономіка”.
1. МЕТА І ЗАВДАННЯ ДИСЦИПЛІНИ “ЕКОНОМІЧНА ТЕОРІЯ”
Основною метою викладання курсу є формування у майбутніх менеджерів глибоких Економічна знань, логіки сучасного економічного мислення і економічної культури, адекватних умовам переходу країни до ринкових відносин, навчання студентів базовим методам аналізу Економічна процесів, вмінню приймати обґрунтовані рішення з приводу Економічна проблем, пов/язаних з їх майбутньою професійною діяльністю. Основними завданнями дисципліни “Eкономіча теорія” є: · пізнання економічної теорії як науки, її предмету, методів та функцій; · розкриття основного змісту сучасних шкіл економічної теорії; · аналіз закономірностей розвитку ринкової економіки як основи функціонування різних сучасних господарських систем; · характеристика основних рис та особливостей розвитку перехідних економік; · розкриття закономірностей суспільного відтворення, економічного зростання та циклічних коливань в економіці; · сучасні процеси глобалізації світо господарських зв'язків та Логіка і структура дисципліни “Економічна теорія” передбачені цією програмою, методи її вивчення дають можливість студентам засвоїти необхідний обсяг науково-теоретичних знань, що обумовить можливість цілісного сприйняття процесу функціонування сучасної економіки на національному і загальносвітовому рівнях і набути норм грамотної економічної поведінки.
Поиск по сайту: |
Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав. Студалл.Орг (0.004 сек.) |