|
|||||||
АвтоАвтоматизацияАрхитектураАстрономияАудитБиологияБухгалтерияВоенное делоГенетикаГеографияГеологияГосударствоДомДругоеЖурналистика и СМИИзобретательствоИностранные языкиИнформатикаИскусствоИсторияКомпьютерыКулинарияКультураЛексикологияЛитератураЛогикаМаркетингМатематикаМашиностроениеМедицинаМенеджментМеталлы и СваркаМеханикаМузыкаНаселениеОбразованиеОхрана безопасности жизниОхрана ТрудаПедагогикаПолитикаПравоПриборостроениеПрограммированиеПроизводствоПромышленностьПсихологияРадиоРегилияСвязьСоциологияСпортСтандартизацияСтроительствоТехнологииТорговляТуризмФизикаФизиологияФилософияФинансыХимияХозяйствоЦеннообразованиеЧерчениеЭкологияЭконометрикаЭкономикаЭлектроникаЮриспунденкция |
Теорія фізичного виховання як навчальна дисциплінавивчає фізичне виховання як феномен соціального життя, його мету і завдання на різних етапах розвитку суспільства, його кореляції з іншими науками, способи, методи та форми організації спортивної практики. Теорія фізичного виховання пояснює шляхи розвитку та передбачає тенденції еволюції фізичного виховання як суспільного явища, обґрунтовуючи свої педагогічні положення соціальними, психологічними і біологічними закономірностями.
А) 3. «Сукупність досягнень суспільства у створенні і раціональному використанні спеціальних засобів, методів і умов цілеспрямованого фізичного та духовного удосконалення людини» - являє собою поняття «ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА»
4. Фізична освіта 2. Фізична підготовка Фізична освіта являє собою засвоєння людиною в процесі спеціального навчання системи раціональних засобів керування своїми рухами, фонду рухових життєво необхідних умінь, навичок і пов’язаних з ними знань. Другою стороною фізичного виховання є цілеспрямований вплив на розвиток фізичних якостей людини. Це виражається в прогресуванні тих або інших рухових здібностей (силових, швидкісних та ін.), підвищенні загального рівня працездатності, зміцненні здоров’я, поліпшенні тіло будови.
5. Фізична підготовка – це: Частина фізичного виховання педагогічний процес розвитку фізичних здібностей і рухових навичок з урахуванням вимог виробництва, виду діяльності, вид загальної підготовки фахівця (професіонала) або спортсмена (наприклад, фізична підготовка гімнаста).
6. Результатом фізичної підготовки є:
2.Фізична підготовленість
7. Результатом навчання у фізичному вихованні є:
4. Фізична освіта. Вона полягає у придбанні спеціальних систематизованих знань, рухових умінь і навичок, а також способів самостійного пізнання закономірностей рухової діяльності та вмінь використовувати їх у повсякденному житті.
8. Показниками стану розвитку фізичної культури є: 1. Рівень здоров’я, фізичного розвитку та підготовленості різних верств населення. 2. Рівень розвитку системи фізичного виховання. 3. Рівень розвитку самодіяльного масового спорту. 4. Рівень забезпеченості кваліфікованими фахівцями. 5. Відображення явищ фізичної культури у творах мистецтва і літератури. 6. Рівень впровадження у фізичну культуру досягнень науково-технічного прогресу. 7. Матеріальна база. 8. Рівень спортивних досягнень. ЗАСОБИ ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ 1. Основні засоби фізичного виховання: 1) Побутові та професійні дії. 2) Народні ігри і забави. 3) Фізичні вправи.
Допоміжні засоби фізичного виховання: 1) Режим дня і харчування. 2) Дотримання правил особистої та громадської гігієни.
2. Вірні обидві відповіді: 1. 2. 3. Серед способів виконання вправ розрізняють: Ø одночасний, Ø почерговий, Ø поточний, Ø поперемінний, Ø позмінний.
4. Циклічні. 5. Використання природних сил (сонячної енергії, повітря, водного середовища) у процесі фізичного виховання здійснюється за двома напрямками: 1. Організація занять фізичними вправами безпосередньо в умовах природного середовища (на свіжому повітрі, в природних водоймах і т.д.). 2. Організація спеціальних процедур загартовую чого і оздоровчо-відновного характеру (сонячно-повітряних ванн, водних процедур і т.д.).
6. 1. Засоби, що забезпечують життєдіяльність людини поза процесом фізичного виховання (норми особистої та загальної гігієни, гігієни праці, навчання, побуту, відпочинку, харчування, тобто все те, що забезпечує передумови для повноцінних занять фізичними вправами). 2.Засоби, що безпосередньо входять у процес фізичного виховання (оптимізація режиму навантаження і відпочинку відповідно до гігієнічних норм, спеціальне харчування на дистанції, створення зовнішніх умов – чистота повітря, достатнє освітлення та ін..) 3.2. ПРИНЦИПИ ПОБУДОВИ ПРОЦЕСУ ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ
1. Принципи навчання – це: Закономірності процесу навчання та удосконалення, пов’язанні з розвитком фізичних та вольових якостей.
Поиск по сайту: |
Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав. Студалл.Орг (0.004 сек.) |