|
|||||||
АвтоАвтоматизацияАрхитектураАстрономияАудитБиологияБухгалтерияВоенное делоГенетикаГеографияГеологияГосударствоДомДругоеЖурналистика и СМИИзобретательствоИностранные языкиИнформатикаИскусствоИсторияКомпьютерыКулинарияКультураЛексикологияЛитератураЛогикаМаркетингМатематикаМашиностроениеМедицинаМенеджментМеталлы и СваркаМеханикаМузыкаНаселениеОбразованиеОхрана безопасности жизниОхрана ТрудаПедагогикаПолитикаПравоПриборостроениеПрограммированиеПроизводствоПромышленностьПсихологияРадиоРегилияСвязьСоциологияСпортСтандартизацияСтроительствоТехнологииТорговляТуризмФизикаФизиологияФилософияФинансыХимияХозяйствоЦеннообразованиеЧерчениеЭкологияЭконометрикаЭкономикаЭлектроникаЮриспунденкция |
А) Органічна частина культури суспільства й особистості
Б) Галузь діяльності, що задовольняє потреби суспільства по створенню фізичної готовності людей до різних форм їхньої життєдіяльності і, насамперед, до праці. В) Складова частина загальної культури суспільства, що спрямована на зміцнення здоров’я, розвиток фізичних, морально-вольових та інтелектуальних здібностей людини з метою гармонійного формування її особистості. Г) Вид культури, що являє собою специфічний процес і результат людської діяльності, засіб і спосіб фізичного вдосконалювання людини для виконання соціальних обов’язків.
2. Фізичне виховання – це: А) Педагогічний процес, спрямований на формування спеціальних знань, умінь і навичок, а також на розвиток різнобічних фізичних здібностей людини. Б) Головний напрям впровадження фізичної культури становить органічна частина загального виховання, покликана забезпечувати розвиток фізичних, морально-вольових, розумових здібностей та професіонально-прикладних навичок людини. В) Процес вирішення певних освітньо-виховних завдань, який характеризується всіма загальними ознаками педагогічного процесу, або здійснюється в умовах самовиховання.
3. Спорт – це: 1. Ігрова, змагальна діяльність, заснована на використанні фізичних вправ і спрямована на досягнення найвищих спортивних результатів. 2. Органічна частина фізичної культури, особлива сфера виявлення та уніфікованого порівняння досягнень людей у певних видах фізичних вправ, технічної, інтелектуальної та іншої підготовки шляхом змагальної діяльності. 4. Визначальною рисою спорту є: 1… 2… 3… 4…
Назвіть соціальні функції спорту, яких не вистачає у даному переліку. 1. … 2. … 3. Оздоровча і рекреаційно-культурна функція. 4. Виробнича. 5. … 6. … 7. Функція поліпшення взаєморозуміння між народами і державами. 8. …
6. Фізична рекреація (відпочинок) – це: 1. Здійснення активного відпочинку людей за допомогою фізичних вправ, одержання задоволення від цього процесу. 2. Використання фізичних вправ, а також видів спорту в спрощених формах для активного відпочинку людей, одержання задоволення від цього процесу, розваги, перемикання зі звичайних видів діяльності на інші.
7. Фізична реабілітація (відновлення) – це: А) Процес відновлення за допомогою фізичних вправ тимчасово втрачених або знижених фізичних здібностей, лікування травм, отриманих у процесі праці або спортивних занять.
Б) Діяльність по відновленню частково втрачених або ослаблених психофізичних функцій і здібностей людини. 8. Яка суть розминки та її частин: 1. Суть її полягає у забезпеченні оптимального впрацьовування систем організму в напрямі, адекватному особливостям наступної діяльності. 2. Розминка необхідна тоді, коли в основній частині уроку передбачаються координаційно складні, високоінтенсивні рухові дії, що висувають специфічні вимоги до організму.
ТЕМА № 5. СВІТ ВАЛЕОЛОГІЇ
Поиск по сайту: |
Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав. Студалл.Орг (0.004 сек.) |