|
|||||||
АвтоАвтоматизацияАрхитектураАстрономияАудитБиологияБухгалтерияВоенное делоГенетикаГеографияГеологияГосударствоДомДругоеЖурналистика и СМИИзобретательствоИностранные языкиИнформатикаИскусствоИсторияКомпьютерыКулинарияКультураЛексикологияЛитератураЛогикаМаркетингМатематикаМашиностроениеМедицинаМенеджментМеталлы и СваркаМеханикаМузыкаНаселениеОбразованиеОхрана безопасности жизниОхрана ТрудаПедагогикаПолитикаПравоПриборостроениеПрограммированиеПроизводствоПромышленностьПсихологияРадиоРегилияСвязьСоциологияСпортСтандартизацияСтроительствоТехнологииТорговляТуризмФизикаФизиологияФилософияФинансыХимияХозяйствоЦеннообразованиеЧерчениеЭкологияЭконометрикаЭкономикаЭлектроникаЮриспунденкция |
Договір купівлі-продажу житла., міни житлаЛітература: 1. Цивільний кодекс України от 16.01.03., № 435-4. 2. Житлове право України. Навчально-практичний посібник.
При вивченні питання необхідно з’ясувати, що одним з найбільш поширених способів відшкодованого тримання житла у власність є купівля-продаж житла, що є договірним зобов’язанням, і в найбільш загальному вигляді розкривається у ст. 655-697 ЦК України. Для з’ясування поняття договору купівлі-продажу житла слід звернути увагу на загальне поняття договору купівлі-продажу передбачене у ст. 655 ЦК України. При подальшому вивченні цього питання необхідно зупинитися на характеристиці договору, сторонах і предметі договору, його формі, правах і обов’язках сторін. Для цього необхідно скористатися джерелом3 2 (з. 93-110). Договір міни житла слід розглядати на основі ст. 715-716 ЦК України.. Питання передбачає вивчення поняття договору міни сторін в договорі, його форми. Для відповіді на ці питання необхідно скористатися матеріалом джерела № 2 (з. 115-130). Завдання для самоконтролю 1. Допишіть пропозиції: Договір купівлі-продажу житла - це договір, по якому продавець зобов'язується... 1.2. Форма договору купівлі-продажу житла. 2.Перерахуєте (письмово) основні відмінності між договором купівлі-продажу і договором житла. 3. Дайте усні відповіді на питання: 3.1. Хто є сторонами в договорі міни житла? 3.2. Чому до договору міни застосовуються загальні положення про договір купівлі-продажу?
Тема 35. Права і обов'язки подружжя. ДФН – 2 години Шлюбний договір.
При вивченні даного питання студенти повинні знати визначення шлюбного договору, початок і термін його дії. А також форму договору, зміст, зміну умов договору і відмову від нього, які відносини регулюються в договорі, як визначається правовий режим майна подружжя, порядок користування житлом, визначення права на зміст. Для цього необхідно звернутися до наступної літератури: 1.Сімейний кодекс України До., 2002, ст.ст. 92-98. 2.Ухвала Пленуму ВСУ «Про застосування судами деяких норм Кодексу про брак і сім'ю України» від 12. 06. 2001, ст. 11. 3.Порядок укладення шлюбного контракту Затвердженого Ухвалою Кабінету Міністрів України від 16.06.1993 р. № 457, п. 243. Продовжуючи вивчення питання, студенти з'ясовують підстави зміни, розірвання шлюбного договору і визнання його недійсним в ст.ст 100-103 Цивільного кодексу України До., 2002.
Завдання для самоконтролю. 1. У зошиті для самостійної роботи законспектувати. 1.1. Зміст шлюбного договору. 1.2. Визначення правового режиму майна. 1.3. Визнання шлюбного договору недійсним. 1.4. Зміна умов договору і його розірвання.
Тема 38. Особисті немайнові права і майнові права і обов’язки Поиск по сайту: |
Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав. Студалл.Орг (0.003 сек.) |