|
|||||||
АвтоАвтоматизацияАрхитектураАстрономияАудитБиологияБухгалтерияВоенное делоГенетикаГеографияГеологияГосударствоДомДругоеЖурналистика и СМИИзобретательствоИностранные языкиИнформатикаИскусствоИсторияКомпьютерыКулинарияКультураЛексикологияЛитератураЛогикаМаркетингМатематикаМашиностроениеМедицинаМенеджментМеталлы и СваркаМеханикаМузыкаНаселениеОбразованиеОхрана безопасности жизниОхрана ТрудаПедагогикаПолитикаПравоПриборостроениеПрограммированиеПроизводствоПромышленностьПсихологияРадиоРегилияСвязьСоциологияСпортСтандартизацияСтроительствоТехнологииТорговляТуризмФизикаФизиологияФилософияФинансыХимияХозяйствоЦеннообразованиеЧерчениеЭкологияЭконометрикаЭкономикаЭлектроникаЮриспунденкция |
Семінарське заняття №7Тема: Найм (оренда).
1. Загальна характеристика договору найму (оренда). 2. Зміст договору найму (оренда). Припинення договору найму (оренда). 3. Види договору майнового найму. Договір позики. 4. Загальна характеристика договору оренди державного і комунального майна: суб'єкти, об'єкти, зміст і відповідальність. 5. Оренда землі. 6. Лізинг.
Література: 1. Конституція України: прийнята на п'ятій сесії ВРУ 28 червня 1996 року /ВВРУ - №30 - с.141. 2. Цивільний кодекс України від 16.01 2003 №435 - 4. 3. Господарський кодекс України від 16.01.2003 № 436 - 4. 4. Закон України «Про оренду державного і комунального майна» в редакції від 14.03.95. № 2269-12. 5. Закон України «Про фінансовий лізинг» від 11.12.2003. №1381-4. 6. Закон України «Про оренду землі» від 23.10.98 № 161-14. 7. Правила побутового обслуговування населення від 16.05.94.// Урядовій кур'єр від 04.06.94. 8. Харитонов Е.О. Саниахметова Н.А. Гражданское право Украины, Х., 2004. 9. Петров М. Понятие лизинга и сфера его применения // Российская юстиция 1995.-№ 4. 10. Медведев А. Договор аренды// Хозяйство и право. – 1997.- №1.
Методичні рекомендації: При вивченні першого питання дати загальну характеристику договору майнового найму (оренда) і його значення в господарській діяльності суб'єктів. Вивчити правову природу договору, істотні умови і види договору найму (оренда). У другому питанні розкрити зміст договору найма (оренда), істотні умови договору, права і обов'язки сторін, наслідки порушення прав і обов'язків. Припинення договору найму (оренда) по різних підставах. У третьому питанні розглянути особливості різновидів договору найму: прокату, найму (оренда) земельної ділянки, транспортного засобу, будівлі або іншої капітальної споруди, житла. Вивчити загальну характеристику договору позики. У четвертому питанні вивчити такий вид договору найму (оренда), як оренда державного і комунального майна, його особливості, суб'єкти, об'єкти, зміст, умови і відповідальність сторін, і його припинення. Оренда землі як різновид договору найму (оренда) має велике значення. При вивченні п'ятого питання, необхідно знати яким суб'єктам надається земля в оренду, терміни оренди землі, порядок укладення договору і вступ його в дію, особливості орендної плати, права і обов'язки сторін і взаємна відповідальність. У шостому питанні звернути увагу на те, що останнім часом зростає популярність лізингу, у зв'язку з цим треба знати правове регулювання договору, його поняття, юридичну характеристику, права і обов'язки сторін, особливості його висновку. Підготувати повідомлення на тему: «Найм (оренда) житла»
Семінарське заняття №8. Поиск по сайту: |
Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав. Студалл.Орг (0.003 сек.) |