|
|||||||
АвтоАвтоматизацияАрхитектураАстрономияАудитБиологияБухгалтерияВоенное делоГенетикаГеографияГеологияГосударствоДомДругоеЖурналистика и СМИИзобретательствоИностранные языкиИнформатикаИскусствоИсторияКомпьютерыКулинарияКультураЛексикологияЛитератураЛогикаМаркетингМатематикаМашиностроениеМедицинаМенеджментМеталлы и СваркаМеханикаМузыкаНаселениеОбразованиеОхрана безопасности жизниОхрана ТрудаПедагогикаПолитикаПравоПриборостроениеПрограммированиеПроизводствоПромышленностьПсихологияРадиоРегилияСвязьСоциологияСпортСтандартизацияСтроительствоТехнологииТорговляТуризмФизикаФизиологияФилософияФинансыХимияХозяйствоЦеннообразованиеЧерчениеЭкологияЭконометрикаЭкономикаЭлектроникаЮриспунденкция |
Пов’язки на нижню кінцівку
Пов’язка на І палець стопи починається з закріплення бинта кількома круговими турами на рівні кісточок гомілки (рис. 15). Наступний тур проводять по тилу стопи і І-го пальця, закриваючи його повністю. Бинт накладають на палець висхідною спіральною пов’язкою до його основи, після чого бинт виводять через міжпальцевий проміжок на тильну поверхню стопи і фіксують циркулярним туром до гомілки. Зворотна пов´язка на дистальні відділи стопи. Закріплюють бинт кількома круговими турами на гомілці, виводять його на тильну поверхню стопи, перекидають через пальці, і закривають підошву стопи, де бинт перегинають і повертають на тильну поверхню. Кількома поворотними турами закривають весь дистальний відділ стопи, після чого закріпляють ці тури висхідною спіральною пов’язкою. Бинт закріпляють круговими турами на гомілці (рис. 16а).
Рис. 16. Пов’язки на стопу: а – зворотна; б – колосоподібна; в – хрестоподібна. Пов’язка на всю стопу. Бинт круговими турами закріпляють на гомілці і закривають бокові поверхні стопи циркулярними турами (без натягу) через п’ятку і пальці. Ці тури фіксують висхідною спіральною пов´язкою від пальців до гомілки (рис. 16б). Вісімкоподібна (хрестоподібна) пов’ язка на гомілково-ступневий суглоб. На гомілку в ділянці кісточок в напрямку зліва направо накладають кілька кругових турів. Від внутрішньої кісточки бинт переводять на тильну поверхню стопи до її зовнішнього краю, обводять поперечно навколо стопи і через тильну поверхню ведуть до зовнішньої кісточки, а потім – навколо гомілки. Такі вісімкоподібні тури повторюють декілька разів. Бинт фіксують на гомілці (рис. 16в).
Черепашачу пов´язку на п´яткову ділянку (рис. 17) починають двома круговими турами через п’ятку і передню поверхню гомілково-ступневого суглобу. Накладають наступні тури, які розходяться почергово вище і нижче суглобу. Ці тури закріплюють ходом бинта навколо п’яткової ділянки, потім вісімкоподібною пов’язкою на гомілково-ступневому суглобі.
Поиск по сайту: |
Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав. Студалл.Орг (0.005 сек.) |