|
|||||||
АвтоАвтоматизацияАрхитектураАстрономияАудитБиологияБухгалтерияВоенное делоГенетикаГеографияГеологияГосударствоДомДругоеЖурналистика и СМИИзобретательствоИностранные языкиИнформатикаИскусствоИсторияКомпьютерыКулинарияКультураЛексикологияЛитератураЛогикаМаркетингМатематикаМашиностроениеМедицинаМенеджментМеталлы и СваркаМеханикаМузыкаНаселениеОбразованиеОхрана безопасности жизниОхрана ТрудаПедагогикаПолитикаПравоПриборостроениеПрограммированиеПроизводствоПромышленностьПсихологияРадиоРегилияСвязьСоциологияСпортСтандартизацияСтроительствоТехнологииТорговляТуризмФизикаФизиологияФилософияФинансыХимияХозяйствоЦеннообразованиеЧерчениеЭкологияЭконометрикаЭкономикаЭлектроникаЮриспунденкция |
Тема 3. Суб’єкти кримінального провадження1. Система судів в Україні, що розглядають кримінальні справи. Судові ланки та судові інстанції. 2. Відмінність підозрюваного від обвинуваченого, підсудного, засудженого, виправданого. 3. Процесуальний статус свідка. 4. Експерт і спеціаліст як суб’єкти кримінального процесу, що володіють спеціальними знаннями. 5. Процесуальний статус перекладача. 6. Участь в кримінальному судочинстві понятих і статистів. 7. Забезпечення безпеки осіб, які беруть участь у кримінальному судочинстві. 8. Права і обов’язки осіб, щодо яких здійснюються заходи безпеки. 9. Порядок скасування заходів безпеки до осіб, які беруть участь у кримінальному судочинстві.
Питання для самоконтролю 1. Які суди розглядають кримінальні справи по першій, апеляційній, касаційній інстанції? 2. З якого моменту особа набуває статусу підозрюваного, обвинуваченого, підсудного, засудженого, виправданого? 3. Якими правами та обов’язками наділений свідок? 4. Яка відмінність процесуального статуса експерта і спеціаліста? 5. В яких слідчих діях обов’язково мають брати участь поняті? 6. Які заходи безпеки застосовуються до осіб, які беруть участь у кримінальному судочинстві?
Змістовий модуль 2 Докази і доказування в кримінальному процесі. Процесуальні строки і процесуальні витрати. Заходи забезпечення кримінального провадження Тема 4. Докази і доказування в кримінальному процесі 1. Поняття доказового права і теорії судових доказів. 2. Поняття істини в теорії судових доказів. 3. Поняття подання доказів. 4. Проблема процесуального закріплення поданих у кримінальному провадженні доказів. 5. Правова природа зразків для експертного дослідження. 6. Фіксація доказової інформації. Питання для самоконтролю 1. Що є предметом вивчення теорії судових доказів? 2. Які Ви знаєте види істини у кримінальному судочинстві? 3. Який процесуальний порядок подання доказів? 4. Яке співвідношення зразків для експертного дослідження і речових доказів? 5. Який основний способ фіксації доказової інформації? 6. Які додаткові способи фіксації доказової інформації використовуються при провадженні слідчих дій?
Тема 5. Процесуальні строки і процесуальні витрати
1. Види процесуальних строків у кримінальному судочинстві. 2. Поняття розумності строків. 3. Відшкодування процесуальних витрат сторони захисту. 4. Оплата праці захисника, який бере участь у справі за призначенням.
Питання для самоконтролю 1. Яким чином обраховуються строки у кримінальному судочинстві? 2. Яка відмінність між поняттями «строк» і «термін»? 3. Які є критерії визначення розумності строку? 4. Які види процесуальних строків існують у кримінальному процесі? 5. Які видатки входять до складу судових витрат?
Поиск по сайту: |
Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав. Студалл.Орг (0.004 сек.) |