|
|||||||
АвтоАвтоматизацияАрхитектураАстрономияАудитБиологияБухгалтерияВоенное делоГенетикаГеографияГеологияГосударствоДомДругоеЖурналистика и СМИИзобретательствоИностранные языкиИнформатикаИскусствоИсторияКомпьютерыКулинарияКультураЛексикологияЛитератураЛогикаМаркетингМатематикаМашиностроениеМедицинаМенеджментМеталлы и СваркаМеханикаМузыкаНаселениеОбразованиеОхрана безопасности жизниОхрана ТрудаПедагогикаПолитикаПравоПриборостроениеПрограммированиеПроизводствоПромышленностьПсихологияРадиоРегилияСвязьСоциологияСпортСтандартизацияСтроительствоТехнологииТорговляТуризмФизикаФизиологияФилософияФинансыХимияХозяйствоЦеннообразованиеЧерчениеЭкологияЭконометрикаЭкономикаЭлектроникаЮриспунденкция |
Приклади тестових завдань. 1. До числа винятків з принципу публічності можна віднести:1. До числа винятків з принципу публічності можна віднести: а) розгляд справи в закритому судовому засідання; б) кримінальне провадження у формі приватного обвинувачення; в) заборону публічного оголошення вироку; г) обов’язок слідчого розпочати кримінальне провадження в кожному випадку виявлення ознак злочину.
2.Таку властивість доказів як належність можна визначити таким чином: а) законність засобів та джерел одержання доказів; б) докази мають бути оцінені керуючись внутрішнім переконанням на основі закону; в) докази мають пряме відношення до предмету доказування; г) обов’язок отримувати докази з першоджерел.
3. Які дії повинен вчинити прокурор, слідчий у випадку надходження до них заяви (повідомлення) про вчинений злочин, що не підлягає їх віданню? а) прийняти заяву (повідомлення) незалежно від підслідності; б) відмовити у прийнятті заяви (повідомлення); в) направити заявника до компетентного органу; г) відмовити у відкритті провадження.
4. Як називається підслідність, що визначається кримінально-правовою кваліфікацією злочинного діяння? а) предметна (родова); б) персональна; в) альтернативна; г) територіальна.
5. Які за загальним правилом наслідки неявки в судове засідання цивільного позивача або представника його інтересів? а) суд відкладає розгляд справи; б) суд розглядає цивільний позов у відсутності цивільного позивача; в) суд залишає цивільний позов без розгляду; г) суд закриває кримінальне провадження. 6. Хто з учасників судового розгляду виступає в судових дебатах першим? а) прокурор; б) обвинувачений; в) захисник; г) потерпілий.
Індивідуальні завдання Умови виконання завдань Індивідуальні завдання передбачаються у формі рефератів, індивідуальних науково-дослідних завдань та процесуальних документів (ІНДЗ). Завдання у формі ІНДЗ обирається студентом добровільно на початку семестру. Виконання індивідуального завдання у формі ІНДЗ може передбачати: - підбір та опрацювання літератури за темою; - складання плану і виконання роботи; - презентація ІНДЗ на практичних заняттях (виступ до 5 хвилин). Завдання у формі реферату обирається студентом добровільно або закріплюється за студентом викладачем протягом семестру і виконується за усталеними вимогами. Завдання у формі складання процесуальних документів закріплюється за студентом викладачем на початку другого семестру і має бути виконане до початку четвертого модульного контролю.
Теми завдань Поиск по сайту: |
Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав. Студалл.Орг (0.003 сек.) |