|
|||||||
АвтоАвтоматизацияАрхитектураАстрономияАудитБиологияБухгалтерияВоенное делоГенетикаГеографияГеологияГосударствоДомДругоеЖурналистика и СМИИзобретательствоИностранные языкиИнформатикаИскусствоИсторияКомпьютерыКулинарияКультураЛексикологияЛитератураЛогикаМаркетингМатематикаМашиностроениеМедицинаМенеджментМеталлы и СваркаМеханикаМузыкаНаселениеОбразованиеОхрана безопасности жизниОхрана ТрудаПедагогикаПолитикаПравоПриборостроениеПрограммированиеПроизводствоПромышленностьПсихологияРадиоРегилияСвязьСоциологияСпортСтандартизацияСтроительствоТехнологииТорговляТуризмФизикаФизиологияФилософияФинансыХимияХозяйствоЦеннообразованиеЧерчениеЭкологияЭконометрикаЭкономикаЭлектроникаЮриспунденкция |
Оберіть правильну відповідь. 1. Сукупність різних організаційно-правових форм та інститутів місцевої демократії, за допомогою яких реалізуються принципи та функції місцевої демократії1. Сукупність різних організаційно-правових форм та інститутів місцевої демократії, за допомогою яких реалізуються принципи та функції місцевої демократії утворюють … місцевого самоврядування: а) основу; б) умову; в) засіб; г) систему.
2. Згідно до Закону «Про місцеве самоврядування в Україні» система місцевого самоврядування не включає: а) територіальну громаду; б) сільську, селищну раду; в) районі державні адміністрації; г) сільського, селищного голову.
3. Область традиційно визначається як: а) територія, яка виконує функцію політико-координаційного центру з певним економічним потенціалом і певною господарською спеціалізацією, транспортом та інформаційною структурою, що забезпечує зв'язок між сільськими населеними пунктами, між ними та містами; б) складова частина адміністративно-територіального устрою, що історично склалася, характеризується значною територією, де проживає багатонаціональне населення або де компактно представлені національні меншини; в) промисловий центр, який має самостійний господарський сектор, достатню для обслуговування населення соціальну та культурну інфраструктуру.
4. До міських населених пунктів відносяться: а) міста обласного підпорядкування, міста Київ та Севастополь; б) міста районного підпорядкування; в) селища; г) всі відповіді є вірними.
5. До міських населених пунктів НЕ відносяться: а) міста, які згідно до Конституції України мають спеціальний статус, який визначається відповідними законами; б) селища з кількістю населення до 10 тисяч осіб; в) села зі сільськогосподарською виробничою орієнтацією; г) міста районного підпорядкування з кількістю населення від 10 тисяч осіб.
6. Органи самоорганізації населення діють в межах: а) області; б) міста; в) району; г) кварталу.
7. Населений пункт, розташований при промислових підприємствах, залізничних вузлах, підприємствах по виробництву і переробці сільськогосподарської продукції – це: а) місто обласного підпорядкування; б) селище; в) місто районного підпорядкування; г) село.
8. Органи місцевого самоврядування можуть об’єднуватись у: а) блоки; б) коаліції; в) асоціації; г) організації.
9. Міста районного підпорядкування – промислові центри, що мають самостійне місцеве господарство, соціальну і культурну інфраструктуру та кількість населення: а) до 10 тисяч осіб; б) понад 50 тисяч осіб; в) понад 20 тисяч осіб; г) понад 10 тисяч осіб.
10. Містом зі спеціальним статусом вважається: а) Київ; б) Одеса; в) Сімферополь; г) Дніпродзержинськ.
11. Відповідно до Закону України «Про столицю України місто-герой Київ» м. Київ НЕ є: а) політичним центром держави; б) культурним центром держави; в) адміністративним центром держави; г) військовим центром держави.
12. Асоціації органів місцевого самоврядування: а) створюються за погодженням з місцевими державними адміністраціями; б) не підлягають реєстрації; в) підлягають добровільній реєстрації у місцевих управліннях юстиції; г) підлягають обов’язковій реєстрації у Міністерстві юстиції України.
Поиск по сайту: |
Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав. Студалл.Орг (0.003 сек.) |