|
|||||||
АвтоАвтоматизацияАрхитектураАстрономияАудитБиологияБухгалтерияВоенное делоГенетикаГеографияГеологияГосударствоДомДругоеЖурналистика и СМИИзобретательствоИностранные языкиИнформатикаИскусствоИсторияКомпьютерыКулинарияКультураЛексикологияЛитератураЛогикаМаркетингМатематикаМашиностроениеМедицинаМенеджментМеталлы и СваркаМеханикаМузыкаНаселениеОбразованиеОхрана безопасности жизниОхрана ТрудаПедагогикаПолитикаПравоПриборостроениеПрограммированиеПроизводствоПромышленностьПсихологияРадиоРегилияСвязьСоциологияСпортСтандартизацияСтроительствоТехнологииТорговляТуризмФизикаФизиологияФилософияФинансыХимияХозяйствоЦеннообразованиеЧерчениеЭкологияЭконометрикаЭкономикаЭлектроникаЮриспунденкция |
Оберіть правильну відповідь. 1. Держава по зобов'язаннях з запозичень у місцеві бюджети:1. Держава по зобов'язаннях з запозичень у місцеві бюджети: а) не несе відповідальності; б) несе субсидіарну (додаткову) відповідальність; в) несе солідарну відповідальність; г) несе повну відповідальність.
2. Зовнішні запозичення мають право здійснювати лише міські ради міст із чисельністю населення понад: а) 400 000 жителів; б) 600 000 жителів; в) 800 000 жителів; г) 1000 000 жителів; д) Немає обмежень.
3. Складання й виконання районних й обласних бюджетів здійснюють: а) місцеві ради; б) відповідний голова; в) виконавчі комітети; г) відповідні місцеві державні адміністрації.
4. Встановіть співвідношення понять та їх змісту: 1. Дотація; 2. Субвенції; 3. Бюджет;
а) Міжбюджетний трансферт для вирівнювання дохідної здатності бюджету, що його одержує; б) Міжбюджетні трансферти для використання з певною метою в певному порядку органом, що прийняв рішення про надання трансферту; в) План формування й використання фінансових ресурсів для забезпечення завдань і функцій, що здійснюються органами місцевого самоврядування за відповідний період.
5. Чи правильним є ствердження: введення місцевих податків і зборів, крім фіскальної, може також виконувати й регуляторну функцію: а. Так б. Ні
6. Випуск місцевих позик і цінних паперів може здійснюватися: а) виконавчим комітетом ради; б) радою або за її рішенням іншим органом місцевого самоврядування; в) сільським, селищним, міським головою; г) місцевими держадміністраціями; д) тільки обласними радами.
7. Доходи від сплати за державну реєстрацію суб'єктів підприємницької діяльності, які стягуються виконкомом відповідної ради: а) закріплюються за місцевим бюджетом; б) закріплюються за місцевим бюджетом лише у разі схвалення Верховною Радою; в) закріплюються за місцевим бюджетом тільки з дозволу Кабінету Міністрів України; г) закріплюються за місцевим бюджетом тільки з дозволу Міністерства Фінансів України. д) не можуть закріплюватися за місцевим бюджетом.
8. Доходи від адміністративних штрафів, що накладаються виконкомами відповідних рад або створеними ними в установленому порядку адміністративними комісіями: а) закріплюються за місцевим бюджетом; б) закріплюються за місцевим бюджетом лише у разі прийняття Верховною Радою постанови; в) закріплюються за місцевим бюджетом тільки з дозволу Кабінету Міністрів України; г) закріплюються за місцевим бюджетом тільки з дозволу Міністерства Фінансів України. д) не можуть закріплюватися за місцевим бюджетом.
9. Доходи і витрати бюджетів районів в містах визначається: а) головою районної в місті ради; б) міською радою; в) фінансовим відділом місцевої держадміністрації; г) районною в місті радою; д) головою міської ради.
10. Складання і виконання районних і обласних бюджетів здійснює: а) відповідна рада; б) відповідна державна адміністрація; в) виконавчий апарат районної, обласної ради; г) постійна комісія ради; д) Президія ради.
11. Кошти відповідного місцевого бюджету надаються органу самоорганізації населення: а) сільською, селищною, міською радою; б) головою обласної ради; в) сільським, селищним, міським головою; г) Казначейством; д) Національним банком України. Поиск по сайту: |
Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав. Студалл.Орг (0.003 сек.) |