|
|||||||
АвтоАвтоматизацияАрхитектураАстрономияАудитБиологияБухгалтерияВоенное делоГенетикаГеографияГеологияГосударствоДомДругоеЖурналистика и СМИИзобретательствоИностранные языкиИнформатикаИскусствоИсторияКомпьютерыКулинарияКультураЛексикологияЛитератураЛогикаМаркетингМатематикаМашиностроениеМедицинаМенеджментМеталлы и СваркаМеханикаМузыкаНаселениеОбразованиеОхрана безопасности жизниОхрана ТрудаПедагогикаПолитикаПравоПриборостроениеПрограммированиеПроизводствоПромышленностьПсихологияРадиоРегилияСвязьСоциологияСпортСтандартизацияСтроительствоТехнологииТорговляТуризмФизикаФизиологияФилософияФинансыХимияХозяйствоЦеннообразованиеЧерчениеЭкологияЭконометрикаЭкономикаЭлектроникаЮриспунденкция |
III. Тестування
Тести до п.1.1.1 1. Перший прообраз вищого навчального закладу був започаткований у давній Греції. Це була: а) філософська школа, створена близько 384 р. до н.е. Платоном поблизу Афін, котра отримала назву Академії; б) ліцей, заснований 335 року до н.е. Аристотелем при Храмі Аполлона Лікійського в Афінах; в) ефебії, навчальні заклади в давній Греції (Афінах і Спарті) (V ст. до н.е.) для навчання і виховання вільно народжених юнаків 18-20 річного віку г) Аудиторіум – вища школа, яка в IX ст. мала назву «Магнавра» («Золота палата»), започаткована 425 року в Константинополі д) інша відповідь (правильна відповідь а)
2. Інтенсивне виникнення європейських університетів відбувається в період: а) VIII-X столітті; б) X-XI столітті в) XII-XV столітті г) XVIII столітті д) інша відповідь (правильна відповідь в)
3.Чим прославився Юрій Котермак (Георгій Дрогобич)? а) своїми науковими працями в галузі філософії та астрономії; б) політичною і громадською діяльністю на Україні в) в 1481-1482 роках був ректором Болонського університету; г) створив перший вищий навчальний заклад в Україні; д) інша відповідь (вірна відповідь в);
4.Першим вищим навчальним закладом в Україні вважають: а) Києво-Могилянську академію; б) Острозьку академію (греко-слав’яно-латинську колегію); в) Львівський університет; г) Київська Братська та Лаврська школи; д) інша відповідь (правильна відповідь б).
5. 6. 7. Основоположником концепції природного, вільного виховання став. а) А.Гельвецій; б) Д.Дідро; в) Ж.Ж.Русо; г) Дж. Локк; д) інша відповідь (правильна відповідь в) 8. 9. 10.
Тести до п. 1.1.2.
Тести до п. 1.1.5. 1.Оберіть правильну відповідь: Виховання – це а) зрощування людини як особистості у відповідності зі специфікою цілей, соціальних груп і організацій в яких воно здійснюється; б) цілеспрямоване зрощування людини як особистості у відповідності зі специфікою цілей, соціальних груп і організацій в яких воно здійснюється; в) усвідомлене і цілеспрямоване зрощування людини як особистості у відповідності зі специфікою цілей, соціальних груп і організацій в яких воно здійснюється; г) усвідомлене і цілеспрямоване зрощування людини як особистості у відповідності зі специфікою цілей;. д) інша відповідь (правильна відповідь в)
2.Яка із відповідей вірна: під процесом виховання розуміється а) виховна взаємодія, в ході якої педагог діє з метою вдосконалення особистості, будує свою діяльність на основі зворотної інформації про її результативність; б) виховна взаємодія, в ході якої педагог як носій суспільного досвіду систематично діє з метою вдосконалення особистості, будує свою діяльність на основі зворотної інформації про її результативність; в) виховна взаємодія, в ході якої педагог як носій суспільного досвіду діє з метою вдосконалення особистості, будує свою діяльність на основі зворотної інформації про її результативність; г) виховна взаємодія, в ході якої педагог як носій суспільного досвіду систематично діє з метою вдосконалення особистості; д) інша відповідь (правильна відповідь б)
3. Яке із вказаних тверджень найбільш повно відображає муть поняття? Освіта – це а) процес і результат засвоєння особистістю певної системи наукових знань, практичних умінь і навичок та пов’язаного з ними того чи іншого рівня розвитку її розумово-пізнавальної і творчої діяльності, а також морально-етичної культури, які в своїй сукупності визначають соціальне обличчя та індивідуальну своєрідність цієї особистості. а) результат засвоєння особистістю певної системи наукових знань, практичних умінь і навичок та пов’язаного з ними того чи іншого рівня розвитку її розумово-пізнавальної і творчої діяльності, а також морально-етичної культури, які в своїй сукупності визначають соціальне обличчя та індивідуальну своєрідність цієї особистості. а) процес і результат засвоєння особистістю, практичних умінь і навичок та пов’язаного з ними того чи іншого рівня розвитку її розумово-пізнавальної і творчої діяльності, а також морально-етичної культури, які в своїй сукупності визначають соціальне обличчя та індивідуальну своєрідність цієї особистості. а) процес і результат засвоєння особистістю певної системи наукових знань, практичних умінь і навичок та пов’язаного з ними розумово-пізнавальної і творчої діяльності, які в своїй сукупності визначають соціальне обличчя та індивідуальну своєрідність цієї особистості. д) інша відповідь (правильна відповідь а)
4. Яке із тверджень вірне? Педагогіка досліджує: а) онтологічні і гносеологічні основи виховання, формулює найбільш загальні уявлення про вищі цілі і цінності виховання, у відповідності з якими визначаються його конкретні засоби; б) закономірності виховання у народів світу на різних стадіях історичного розвитку, існуючий у різних народів «канон» виховання і його специфічні особливості; в) роль виховання у зростанні ефективності суспільного виробництва, фінансові і матеріально-технічні ресурси, необхідні для створення оптимальної інфраструктури системи виховання; г)досліджує сутність виховання, його закономірності, тенденції і перспективи розвитку, розробляє теорії і технології виховання, визначає його принципи, зміст, форми і методи; д) інша відповідь (правильна відповідь г).
5. Яка із запропонованих відповідей правильна? Навчання – це: а) цілеспрямована дія вчителя (викладача), у процесі якої засвоюються знання, формуються вміння й навички; б) цілеспрямована взаємодія вчителя (викладача) та учнів (студентів), у процесі якої засвоюються знання, формуються вміння й навички; в) цілеспрямована дія учнів (студентів), у процесі якої засвоюються знання, формуються вміння й навички; а) цілеспрямована взаємодія вчителя (викладача) та учнів (студентів), у процесі якої засвоюються знання; д) інша відповідь (правильна відповідь б).
6.Оберіть правильну відповідь: а) під змістом виховання розуміється досвід підростаючого покоління, який виражає духовний світ особистості; б) під змістом виховання розуміється знання та вміння людства, які виражають духовний світ особистості; в) під змістом виховання розуміється досвід людства, який виражає духовний світ особистості; г) під змістом виховання розуміється досвід людства, який виражає життєвий досвід особистості. д) інша відповідь (правильна відповідь в)
7. Які типи навчання історично склалися і широко використовуються в сучасних умовах? а) практично-наслідувальний; б) догматичний (словесно-відтворювальний); в) пояснювально-ілюстративний; г) репродуктивний, проблемний; д) програмований (комп’ютерний); є). інноваційні; ж) усі типи навчання (вірна відповідь ж) 8. Знайдіть правильну відповідь: а) цілі виховання визначають, методи і засоби, оптимальна дія яких має забезпечити очікуваний результат; б) цілі виховання визначають його зміст, методи і засоби, які забезпечують очікуваний результат. в) цілі виховання визначають його зміст, методи, оптимальна дія яких має забезпечити очікуваний результат. г) цілі виховання визначають його зміст, методи і засоби, оптимальна дія яких має забезпечити очікуваний результат. д) інша відповідь (вірна відповідь г).
9. Яка із відповідей вірна? Процес навчання включає в себе: а) викладання, учіння, запам’ятовування; а) викладання, учіння, перевірку знань; а) викладання, учіння; а) викладання, учіння, виконання домашніх завдань; д) інша відповідь (правильна відповідь в).
10. Який із компонентів не входить до складової процесу навчання: а) входять усі; б) цільовий; в) стимулюючо-мотиваційний; г) змістовий; д) операційно-діяльнісний (форми, методи, засоби навчання); є) контрольно-регулювальний; ж) оцінно-результативний. (правильна відповідь а)
Поиск по сайту: |
Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав. Студалл.Орг (0.012 сек.) |