|
|||||||
АвтоАвтоматизацияАрхитектураАстрономияАудитБиологияБухгалтерияВоенное делоГенетикаГеографияГеологияГосударствоДомДругоеЖурналистика и СМИИзобретательствоИностранные языкиИнформатикаИскусствоИсторияКомпьютерыКулинарияКультураЛексикологияЛитератураЛогикаМаркетингМатематикаМашиностроениеМедицинаМенеджментМеталлы и СваркаМеханикаМузыкаНаселениеОбразованиеОхрана безопасности жизниОхрана ТрудаПедагогикаПолитикаПравоПриборостроениеПрограммированиеПроизводствоПромышленностьПсихологияРадиоРегилияСвязьСоциологияСпортСтандартизацияСтроительствоТехнологииТорговляТуризмФизикаФизиологияФилософияФинансыХимияХозяйствоЦеннообразованиеЧерчениеЭкологияЭконометрикаЭкономикаЭлектроникаЮриспунденкция |
Підбиття підсумків
Підбиваючи підсумки уроку, учитель звертає увагу, що розглянута тема збагатила їх знаннями про роль моральних норм у спілкуванні людей. Засвоєний матеріал сприятиме розвитку їх особистос- тей, досягненню гармонії в стосунках з іншими людьми. Оцінювання результатів уроку. Учитель оцінює результати роботи учнів на уроці, називає й обґрунтовує оцінки, отримані ними за вивчену тему. IV. ДОМАШНЄ ЗАВДАННЯ Повторити матеріал «Що означає бути громадянином своєї держави», вивчений у 5 класі. 6 клас ТЕМА: Чому людину визначають найвищою цінністю демократичного суспільства. МЕТА: пояснити поняття «демократія», «демократичне суспільство», «громадянин», «громадянське суспільство», «гуманістична мораль»; розвивати уміння обгрунтовувати необхідність визнання людини найвищою цінністю демократичного суспільства; характеризувати особливості моралі громадянського суспільства, виховувати громадянську позицію. ОБЛАДНАННЯ:підручник, дошка, крейда, папір, маркери, роздавальний і наочний дидактичний мате- ріал. ОСНОВНІ ПОНЯТТЯ:демократія, демократичне суспільство, громадянин, громадянське суспільство, гуманістична мораль. Структура уроку I. Вступна частина 1. Мотивація навчальної діяльності. 2. Представлення теми уроку та очікуваних навчальних результатів. II. Основна частина 1. Що таке демократичне суспільство. 2. Чому людину визначають найвищою цінністю демократичного суспільства. 3. Чому мораль громадянського суспільства називають гуманістичною. III. Заключна частина 1. Підбиття підсумків. 2. Оцінювання результатів уроку. IV. Домашнє завдання
ХІД УРОКУ І. ВСТУПНА ЧАСТИНА Мотивація навчальної діяльності. Учитель звертає увагу учнів на назву нової теми, вивчення якої вони розпочинають, і повідомляє, що під час її вивчення вони дізнаються: які риси притаманні моралі сучасного громадянського суспільства; чому основою моральності людини в суспільстві вважається свобода; що таке права, свободи та обов'язки громадян; яким є розуміння справедливості в сучасному суспільстві; як пов'язані між собою мораль і закон; як громадяни можуть впливати на суспільне життя; чому необхідно навчитися толерантно ставитися до традицій і звичаїв різних народів.
1. Бесіда за матеріалом, який учні мали повторити до уроку: 1) Кого називають громадянином? 2) Що таке громадянські якості людини? Наведіть приклади їхнього прояву. 3) Що таке громадянські почуття? Назвіть відомі вам громадянські почуття. 4) Що таке суспільство? 5) Чи може людина жити без суспільства? Обґрунтуйте свою думку. 6) Чому для людини необхідно бути корисною суспільству?
2. Представлення теми уроку та очікуваних навчальних результатів. Учитель повідомляє учням, що сьогодні вони матимуть можливість дізнатися, якою є мораль демократичного громадянського суспільства, і знайомить з очікуваними навчальними результатами уроку. Поиск по сайту: |
Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав. Студалл.Орг (0.003 сек.) |