|
|||||||
АвтоАвтоматизацияАрхитектураАстрономияАудитБиологияБухгалтерияВоенное делоГенетикаГеографияГеологияГосударствоДомДругоеЖурналистика и СМИИзобретательствоИностранные языкиИнформатикаИскусствоИсторияКомпьютерыКулинарияКультураЛексикологияЛитератураЛогикаМаркетингМатематикаМашиностроениеМедицинаМенеджментМеталлы и СваркаМеханикаМузыкаНаселениеОбразованиеОхрана безопасности жизниОхрана ТрудаПедагогикаПолитикаПравоПриборостроениеПрограммированиеПроизводствоПромышленностьПсихологияРадиоРегилияСвязьСоциологияСпортСтандартизацияСтроительствоТехнологииТорговляТуризмФизикаФизиологияФилософияФинансыХимияХозяйствоЦеннообразованиеЧерчениеЭкологияЭконометрикаЭкономикаЭлектроникаЮриспунденкция |
Обговорення проблеми в загальному колі. Учитель об'єднує учнів у загальне коло і пропонує обговорити проблему ролі кумирів у житті людини за такими питаннями:Учитель об'єднує учнів у загальне коло і пропонує обговорити проблему ролі кумирів у житті людини за такими питаннями: 1) Хто ваш кумир і чим він вас приваблює? 2) Мати кумирів — це добре чи погано? 3) Підтвердьте або спростуйте наведене висловлювання: «Нові покоління змітають на своєму шляху старих ідолів і відливають собі нових кумирів, які через деякий час будуть також повалені». (О. Бальзак, французький письменник XIX ст.) IV. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА Підбиття підсумків.
Оцінювання результатів уроку. Учитель оцінює рівень участі учнів у різних формах роботи, які використовувалися на уроці, називає й обґрунтовує оцінки. V. ДОМАШНЄ ЗАВДАННЯ 1) Опрацювати § 7 «Як відрізнити моральний ідеал від кумира» в підручнику, відповісти на запитання й виконати завдання на с. 12, 13
6 клас ТЕМА: Узагальнення знань за темою «Цінності людини в сучасному світі». МЕТА: систематизувати знання про те, якими є основні цінності людини в сучасному світі, набуті впродовж вивчення теми; перевірити, як вони засвоїли основні поняття й терміни розглянутої теми; скласти уявлення про рівень знань за вивченим матеріалом
ОБЛАДНАННЯ:підручник, дошка, крейда, папір, маркери, матеріали для виконання завдань і дидактичних ігор. Структура уроку I. Вступна частина 1. Мотивація навчальної діяльності. 2. Представлення теми уроку та очікуваних навчальних результатів. II. Основна частина 1. Дидактична гра «Між двома літерами». 2. Гра «Навчає народна мудрість». 3. Виробляємо пропозиції та рекомендації. 4. Наводимо приклади. III. Заключна частина 1. Підбиття підсумків. 2. Оцінювання результатів уроку. IV. Домашнє завдання
ХІД УРОКУ І. ВСТУПНА ЧАСТИНА Мотивація навчальної діяльності. Вступна бесіда за запитаннями: 1) Яку назву мала тема, вивчення якої ми завершили?. 2) Про що ви дізналися, вивчаючи тему? 3) Які корисні для себе висновки ви зробили, вивчаючи цю тему? 2. Представлення теми уроку та очікуваних навчальних результатів.
Учитель повідомляє учням, що сьогодні відбудеться урок узагальнення знань за вивченою темою, знайомить їх з очікуваними навчальними результатами й запланованими формами роботи. II. ОСНОВНА ЧАСТИНА Обговорення проблем у загальному колі. Учитель об'єднує учнів у загальне коло і пропонує їм обговорити кілька з наведених суперечливих питань. 1) Бути людиною легко чи важко?, 2) Навіщо живуть люди? 3) Як потрібно жити, щоб наші душі визначали як прекрасні? 4) Чи потрібно людині завжди бути сильною духом? 5) Обговоріть зі своїми товаришами, що означає для них бути дорослими й самостійними. Чи однакове у вас розуміння дорослості й самостійності? Чому? 6) Порівняйте поняття «людяність» і «справедливість». Що, на вашу думку, важливіше в стосунках між людьми? 7) Доведіть або спростуйте твердження: «Жити в любові, можливо, важко, але як на світі прожити без любові?». 8) Яким має бути моральний ідеал сучасного шестикласника?
Поиск по сайту: |
Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав. Студалл.Орг (0.003 сек.) |