|
|||||||
АвтоАвтоматизацияАрхитектураАстрономияАудитБиологияБухгалтерияВоенное делоГенетикаГеографияГеологияГосударствоДомДругоеЖурналистика и СМИИзобретательствоИностранные языкиИнформатикаИскусствоИсторияКомпьютерыКулинарияКультураЛексикологияЛитератураЛогикаМаркетингМатематикаМашиностроениеМедицинаМенеджментМеталлы и СваркаМеханикаМузыкаНаселениеОбразованиеОхрана безопасности жизниОхрана ТрудаПедагогикаПолитикаПравоПриборостроениеПрограммированиеПроизводствоПромышленностьПсихологияРадиоРегилияСвязьСоциологияСпортСтандартизацияСтроительствоТехнологииТорговляТуризмФизикаФизиологияФилософияФинансыХимияХозяйствоЦеннообразованиеЧерчениеЭкологияЭконометрикаЭкономикаЭлектроникаЮриспунденкция |
МАСОНІЗМ
Масонізм іде у наступ, І не тре’ його винить, Що кладе на все він лапи, Де погано щось лежить. Наші люди – справжні лохи, Бо довірливі без меж, Їм би десь попліткувати, Як будує жид котедж. Не виніть їх в лицемірстві А робіть, як ті пани: Ті обвішують, грабують, Й їм робіть так, як вони. Щоб відчули вражі діти, Ми – не лохи, не – раби, Хоч і всіх занадто любим Й довіряємся завжди. Світ пройти брехнею можна, Та назад ти не пройдеш, Тож,якщо ти жид розумний, Пам’ятай про це ти теж. 2 7.7.2007 р.
ЦУКРОВА ЛИХОМАНКА От і закінчилась цукрова лихоманка, І люди розійшлися по домах, А що нам завтра скаже наша мамка, Який сюрприз вона готовить нам? Були касети імпортні і наші, А зараз ти хоч Київ підпали, Ніде не знайдете і не старайтесь навіть, Хіба що десь, в когось, і з‑під поли. Була "Нева", насильно всім давали: Бери! – не хочу, ще й казали: цить! А зараз вже й "Супутника" не стало, Отак з дерма в нас роблять дефіцит. Гуля над світом мафія насильства, Чортополох такий – хоч голоси, А ще говорять, що людина сильна І створена для щастя і краси. 31.3.1988 р.
ГАНЬБА НАРОДУ Де ваші води і тихі трави, Де ваша гідність і ваша слава? Як же ти терпиш ганьбу, народе, На що міняєш козацьку вроду? Бо я вважаю: ганьба народу, Який не цінить свою свободу! 7.5.2007 р.
ПРО ПОЕТА Як хочеш ти поетом стать, То мусиш дві стріли ти мать: Одною ніжить, чарувать, Ну а другою – убивать. В поета, як воно не дивно, Все, що на серці – на виду, Тому поети дуже часто Терплять то радість, то біду. Поет, це якби індикатор Той, що фіксує ритм життя, І в той же час – він як локатор, Який сприймає почуття. Поет, немов стенограф віку, Йому на ранги наплювать, І хоч порою, мов "з привітом", Бо не уміє він мовчать. Але якщо поет він справжній, То – вічний символ доброти: Він і підступний, й недоступний, Такий, як я, такий, як ти. Він може плакать і сміятись, І по‑дитячому радіть, Буде на вас, як тигр, кидатись, І буде лагідним, як кіт. Поет, що думає, те й мовить, То з виду, ніби він слабкий, Зате ніколи він не збреше, Хоч ти його кілком убий. 4.11.1982 р.
ГЕНИ Дивлюсь на нашого патрона – На вигляд, ніби як і я: І вуха, ноги і розмова, І навіть кругла голова. А от коли він став вже шефом, Ніби його хтось підмінив, І поміж ним й його думками Хтось ніби стежку проложив. Бо тільки й знав одне, що днями Про код, про рід свій говорив, І що його створили гени, І що колись вовків ловив. А я собі оте все слухав, І тихо думав про народ: Лиш варто вибитись в начальство – Як враз міняється і код. А щоб не трапилось такого, От що, мій люде, пам’ятай: Все те, що сієш і збираєш – Вовкам ніколи не давай. Посидить тиждень‑два голодна Та надто вчена голова, То стануть знов на місце гени І всі обов’язки й права. 27.1.1989 р.
Поиск по сайту: |
Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав. Студалл.Орг (0.004 сек.) |