|
|||||||
АвтоАвтоматизацияАрхитектураАстрономияАудитБиологияБухгалтерияВоенное делоГенетикаГеографияГеологияГосударствоДомДругоеЖурналистика и СМИИзобретательствоИностранные языкиИнформатикаИскусствоИсторияКомпьютерыКулинарияКультураЛексикологияЛитератураЛогикаМаркетингМатематикаМашиностроениеМедицинаМенеджментМеталлы и СваркаМеханикаМузыкаНаселениеОбразованиеОхрана безопасности жизниОхрана ТрудаПедагогикаПолитикаПравоПриборостроениеПрограммированиеПроизводствоПромышленностьПсихологияРадиоРегилияСвязьСоциологияСпортСтандартизацияСтроительствоТехнологииТорговляТуризмФизикаФизиологияФилософияФинансыХимияХозяйствоЦеннообразованиеЧерчениеЭкологияЭконометрикаЭкономикаЭлектроникаЮриспунденкция |
Яка існує класифікація ушкоджень двоголового м'яза?
Які існують методи лікування пошкоджень двоголового м'яза? Вкажіть терміни лікування і відновлення працездатності.
Задача № 5 Поступив хворий Н., 56 років, зі скаргами на біль у лівому плечовому суглобі, порушення рухів. Напередодні упав, з опорою на лівий лікоть. Перша допомога надана родичами. Ранком звернувся до лікаря-травматолога в поліклініку, де було проведено рентгенографію, накладена драбинчаста шина і хворий госпіталізований до травматологічного відділення. Об'єктивно. Лівий плечовий суглоб збільшений у розмірах, болючий при пальпації, визначається деформація, укорочення плеча на 2-2,5 см. Активні і пасивні рухи обмежені через різкий біль у плечовому суглобі. Функція кисті не порушена. Пульс на променевій артерії пальпується. На рентгенограмі у двох проекціях визначається перелом у ділянці хірургічної шийки лівого плеча зі зміщенням по довжині, ширині і під кутом, відкритим досередини. Питання: Встановіть розгорнутий клінічний діагноз. Проведіть диференціальну діагностику між привідним та відвідним переломами плечової кістки. Яка методика одномоментної репозиції відламків, вид і терміни іммобілізації, терміни відновлення працездатності?
Задача №6 До травмпункту доставлена дитина К., 13 років, зі скаргами на біль у правому плечовому і ліктьовому суглобах. Годину тому упав з дерева висотою 2-3 м, з опорою на праву руку. Об'єктивно. Ділянка правого ліктьового суглоба деформована, контури суглоба згладжені, є гематома, припухлість. Трикутник Гютера збережений, лінія Маркса відхилена назовні, різка болючість у ділянці надвиростків плеча. На рентгенограмі у двох проекціях відзначається перелом плеча вище надвиростків з лінією зламу, що йде попереду косо вниз і назад, на рент генограмі в бічній проекції вісь плеча утворює кут, відкритий наперед, функція плеча порушена. Пульс на променевій артерії пальпується.
Питання: Встановіть діагноз даного ушкодження. Класифікація ушкоджень дистального кінця плечової кістки. Яка методика закритої репозиції зазначеного перелому, терміни іммобілізації і відновлення функції кінцівки?
Задача № 7 У клініку доставлена дитина М., 15 років, зі скаргами на різкий біль у лівій руці. Рука прибинтована до грудей. Упав з яблуні, 30 хвилин тому назад висотою 2 м з опорою на ліву кисть. Об'єктивно. Контури лівого ліктьового суглоба згладжені, є гематома, припухлість, крепітація і різка болючість у нижній третині плеча. Лінія виростків Маркса порушена. На рентгенограмі в двох проекціях є перелом плеча вище надвиростків з лінією зламу, спрямованої косо вниз і до переду. Вісь плеча порушена й утворює кут, відкритий до заду (на бічній рентгенограмі). Функція кисті не порушена. Пульс на променевій артерії пальпується.
Питання: Поиск по сайту: |
Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав. Студалл.Орг (0.003 сек.) |