|
|||||||
АвтоАвтоматизацияАрхитектураАстрономияАудитБиологияБухгалтерияВоенное делоГенетикаГеографияГеологияГосударствоДомДругоеЖурналистика и СМИИзобретательствоИностранные языкиИнформатикаИскусствоИсторияКомпьютерыКулинарияКультураЛексикологияЛитератураЛогикаМаркетингМатематикаМашиностроениеМедицинаМенеджментМеталлы и СваркаМеханикаМузыкаНаселениеОбразованиеОхрана безопасности жизниОхрана ТрудаПедагогикаПолитикаПравоПриборостроениеПрограммированиеПроизводствоПромышленностьПсихологияРадиоРегилияСвязьСоциологияСпортСтандартизацияСтроительствоТехнологииТорговляТуризмФизикаФизиологияФилософияФинансыХимияХозяйствоЦеннообразованиеЧерчениеЭкологияЭконометрикаЭкономикаЭлектроникаЮриспунденкция |
Яке пошкодження в даного хворого?Проведіть диференціальну діагностику між згинальним і розгинальним типом переломів плеча? Які існують методи лікування надвиросткових переломів плеча?
Задача № 8 Хворий К., 16 років, доставлений до поліклініки зі скаргами на біль у правому ліктьовому суглобі та порушенням рухів у суглобі. Упав з велосипеда, 2 години тому з опорою на правий лікоть. Об'єктивно: контури правого ліктьового суглоба згладжені, відзначається припухлість, болючість при пальпації, при перевірці пасивних рухів – крепітація і різка болючість у суглобі. Трикутник Гютера не порушений. На рентгенограмі у двох проекціях відзначається Т-подібна лінія перелому дистального кінця плечової кістки. Діагноз: закритий, внутрішньосуглобовий Т-подібний перелом правої плечової кістки без зміщення відламків.
Питання: Яка існує класифікація внутрішньосуглобових ушкоджень дистального кінця плечової кістки? Які показання до відкритого вправлення відламків і методи їх фіксації? Вид і терміни іммобілізації перелому в даного хворого, які реабілітаційні заходи доцільно проводити?
Задача № 9 До приймального відділення лікарні доставлений хворий Ж., 28 років, зі скаргами на різкий біль у лівому плечі. Упав на слизькій дорозі з упором на ліву витягнуту руку. Об'єктивно. Ліва рука притиснута до грудей, хворий підтримує її за лікоть. Плече деформоване, укорочене, при пальпації відзначається припухлість, болючість, рухливість у незвичному місці на межі середньої і верхньої третин плеча. Пульс на променевій артерії пальпується. Функція кисті не порушена. На рентгенограмі в двох проекціях – поперечний перелом лівого плеча на межі середньої і верхньої третин зі зміщенням відламків по ширині та довжині. Діагноз: закритий поперечний перелом діафіза лівої плечової кістки на межі середньої і верхньої третин зі зміщенням відламків.
Питання: Яка існує класифікація діафізарних переломів плеча? Які бувають види зміщення відламків при переломі плеча? Які методи лікування діафізарних переломів плечової кістки?
Задача № 10 До приймального відділення лікарні доставлений попутнім транспортом хворий К., 38 років, зі скаргами на головний біль і різкий біль у правому плечі при спробі рухів. Переходив дорогу і був збитий автомашиною. Відзначалася непритомність. Об'єктивно. Загальний стан хворого задовільний. Подробиці події не пам'ятає. У потиличній ділянці є гематома, болюча при пальпації. Праве плече деформоване, є гематома, припухлість, різка болючість у середній третині плеча, патологічна рухомість на протязі діафіза. Функція кисті не порушена. Пульс на променевій артерії пальпується. На рентгенограмі переломів кісток черепа немає. На рентгенограмі плеча – косо-поперечний перелом у середній третині зі зміщенням відламків на половину діаметра кістки. Діагноз. Поєднана травма. Закритий косо-поперечний перелом діафіза в середній третині правого плеча зі зміщенням відламків. Струс головного мозку. Питання: Поиск по сайту: |
Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав. Студалл.Орг (0.003 сек.) |